20 червня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 38 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 14.06.2019 №123 Про чергову 38 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”: 1. Провести пленарне засідання чергової 38 сесії обласної Ради 7 скликання 26 червня 2019 року о 10.00 годині в ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

  • Розглянуто 80 інвестиційних проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за кошти ДФРР

    Депутати обласної Ради Геннадій Мазур і Лариса Білозір 23 травня взяли участь у засіданні регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку 2019 року. Засідання проходил ....

Ігор Хміль вирішував проблеми жителів Гайсинського району Роздрукувати

Заступник голови обласної Ради Ігор Хміль сьогодні у Гайсині провів виїзний прийом громадян. На зустріч прийшли 15 жителів району. Найбільше звернень було з проханням виділити матеріальну допомогу на лікування.

З проханням допомогти матеріально до Ігоря Хміля звернулася дружина учасника бойових дій, який в зоні АТО переніс на ногах інсульт. Жінка розповіла, що після повернення додому здоров’я чоловіка почало різко погіршуватися. Провівши низку обстежень, йому поставили кілька важких діагнозів. Молодий чоловік отримав інвалідність першої групи і зараз прикутий до ліжка. Потребує щоденного догляду та масажу.

Житель Гайсина також просив надати матеріальну допомогу на лікування своєї дружини Наталії Леонідівни Маренич. Сам він страждає від хронічного захворювання і постійно потребує лікування, а його дружина стала інвалідом третьої групи через перелом шийки стегна. На проведення вже четвертої поспіль операції не вистачає грошей.

Мати хлопця, який був добровольцем в АТО, звернулася за матеріальною допомогою на лікування сина. Важку хворобу сина пов’язує зі службою на сході України. Син вже майже рік лежить у лікарні, днями заплановане серйозне хірургічне втручання, на яке потрібно велику суму грошей.

Ще один молодий чоловік розповів історію своєї важкої хвороби, яку теж пов’язує з перебуванням у зоні антитерористичної операції. На дороговартісне хіміотерапевтичне лікування у сім’ї бракує коштів.

– Люди щоденно стикаються з соціальними, матеріальними, побутовими викликами та складними проблеми зі здоров’ям, – прокоментував заступник голови обласної Ради Ігор Хміль. – Історії хвороб, які сьогодні почув про чоловіків, які захищали Батьківщину, усі мають схожі «коріння» – рідні не можуть офіційно довести, що ці захворювання вони отримали під час перебування в окопах на передовій, тому і відповідно пільги на лікування цим хлопцям не передбачені.

Представниця військової частини А1619 59 окремої мотопіхотної бригади, яка знаходиться у місті Гайсині, Ольга Павлик прийшла до Ігоря Хміля просити у сприянні будівництва вбиральні та душової для армійців строкової служби.

– Просимо для підтримання боєздатності, здорового способу життя та здоров’я особового складу роти строкової служби допомогти з ремонтом та облаштуванням туалету та кімнати для вмивання, – звернулася Ольга Павлик. – справа в тому, що від служби КЕС кошти на матеріали не надходять до військової частини. 2015 року на волонтерських основах було розпочато обладнання та відбудову нового санвузла та кімнати для вмивання, але за браком коштів ремонт так і не завершився. Нам потрібні вже готові закіплені матеріали такі, як бойлери, вікна, двері, змішувачі, плитка, гіпсокартон, тощо.

Ігор Хміль сказав, що частково зможе допомогти частині А1619 через можливості благодійного фонду «Добродар».

До заступника голови обласної Ради Ігоря Хміля також звернувся голова мікрорайону Житній Олександр Васильович. Він просив грошей на будівництво дороги у новому житловому районі Гайсина.

Житель села Гранова приїхав до Ігоря Хміля просити вирішити низку проблем села, які на його думку, пов’язані із незаконністю дій окремих посадових осіб, до яких направляє свої звернення.

Усі заяви та скарги, озвучені під час прийому, Ігор Хміль надав консультації окремим заявникам в ході прийому, вирішення інших – взяв на особистий контроль. Вирішуватиме їх у межах свої повноважень відповідно до чинного законодавства.

Повернутись Створено: 17 квітня 2019 року, 17:40
Оновлено: 17 квітня 2019 року, 17:47
Переглядів: 280

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація