26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ігор Хміль пропонує страхувати учасників АТО з Вінниччини Роздрукувати

Заступник голови обласної Ради Ігор Хміль зустрівся з журналістами газет «Вінниччина» і «Вісті «Тепличчини» та інтернет-сайтів «Вінниця.info» і «Власно». Говорили про перший місяць роботи Ігоря Вікторовича на посаді заступника голови. З роботою обласної Ради він був знайомий і раніше, адже працював заступником керівника виконавчого апарату обласної Ради. А до 21 серпня виконує обов’язки голови облради на час відпустки Анатолія Олійника.

Протягом цього місяця Ігор Хміль уже здійснив кілька робочих поїздок до районів області. Особливо знаковою, за його словами, була участь у відкритті сміттєсортувальної станції в Мурованокуриловецькому районі.

- Поводження з побутовими відходами - це дуже болюча тема, яку не можна замовчувати, - каже Ігор Хміль. - Проблема ця існує не лише у Львові, а в усій державі. Треба не політизувати її, а працювати над вирішенням, змінювати свідомість громадян. Адже дослідження показали, що 5% території України зайнято звалищами – їх зареєстровано 6500. За площею це майже територія однієї області, яка «окупована» сміттям. Для жителів західних держав сортування і переробка відходів уже стали звичними речами, проблем зі сміттям нема, його навіть не вистачає для їхніх переробних заводів. А у нас в цьому напрямку є лише певні зрушення. І серед перших у цій справі – Іллінці, Муровані Курилівці, Тульчин, Козятин, Бар, Липовець. Нагадаю, що до 1 січня 2018 року в Україні буде заборонено складування несортованого сміття.

У розмові з журналістами Ігор Хміль торкнувся і екологічної проблеми, що виникла у Тростянці. Там почала гинути риба на озері Французькому. Деякі місцеві жителі звинуватили відкрите нещодавно виробництво біоетанолу.

- Екологи повинні розібратися з цією проблемою. До того ж, нижче за каскадом ставків розташований орнітологічний заказник, - зазначив Ігор Хміль.

На контролі в заступника голови облради знаходиться і конфлікт щодо рейдерського захоплення агрофірми в Оратівському районі. Нещодавно в село приїхали кількадесят озброєних людей - нібито нові власники уклали договір зі службою охорони, бо за документами і рішеннями судів фірма вже їхня.

- Я звертався до правоохоронців, щоб дати можливість зібрати урожай, бо блокують, а скоро пшениця почне сипатися, - розповів Ігор Хміль і додав, що у законних власників усе ж є шанс на перегляд справи через нововиявлені обставини.

Також заступник голови облради зізнався, що з обранням на нову посаду має менше часу для волонтерської роботи. Продовжує долучатись до збору та відправки гуманітарних вантажів на Схід, але особисто був там ще навесні. Проте не менш важливою він вважає законодавчу та соціальну підтримку захисників України. Зокрема, сесія обласної Ради, яка пройшла 18 липня, підтримала його ініціативу щодо пільгового кредитування придбання учасниками АТО житла через обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву. Наразі на таке кредитування з обласного бюджету виділено 2 млн. грн. Очікується, що за результатами перевиконання бюджету облрада додасть до цієї суми ще 3 мільйони.

Ігор Хміль сподівається, що здобуде підтримку і проект рішення про страхування учасників АТО, які перебувають в зоні бойових дій. Сьогодні основним «каменем спотикання» стало визначення точної кількості вінничан, які захищають країну на Сході.

- Поки що проект рішення не пройшов бюджетної комісії, оскільки ми не мали відповіді на запити щодо кількості вінничан, які служать в зоні АТО, -  говорить Ігор Вікторович. - Наприклад, страховий поліс на одну особу коштує близько 10 тис. грн. Його можна було б оформляти на засадах співфінансування з обласного і районного бюджетів та з бюджету територіальної громади. Звісно, страхові компанії для цього мають обиратись за результатами тендеру. Важливим є і проект про надання разової допомоги добровольцям, які демобілізувались, не ставши кадровими військовими, і досі не мають статусу учасника бойових дій.

Повернутись Створено: 14 серпня 2017 року, 12:47 Переглядів: 973

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація