23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ігор Хміль провів робочий день в окрузі Роздрукувати

22 листопада заступник голови обласної Ради, член фракції «Об'єднання «Самопоміч» Ігор Хміль відвідав закріплений за ним округ. Зокрема, найрезультативнішими стали зустрічі в Тростянці, де у цей день відбулась позачергова сесія Тростянецької районної ради. Її скликання було зумовлене необхідністю внесення змін до бюджету району, отримання державної субвенції та перерозподілу цих коштів для потреб району. Депутати райради також заслухали й затвердили звіт про доходи і видатки районного бюджету протягом дев'яти місяців цього року.

Ще одне питання стосувався ліквідації Демидівської школи через фактичну відсутність дітей. На 1 вересня в цій школі залишилося троє дітей першого класу та двоє – другого. Інші учні за бажанням батьків підвозяться до Тростянецької середньої школи. Відповідно до прийнятого рішення, тепер в Демидівці буде навчальний комплекс, який об'єднує дошкільний навчальний заклад і початкову школу.

Також під час робочої поїздки заступник голови обласної Ради ознайомився з потребами жителів району під час чергового депутатського прийому. Всього було розглянуто та взято на контроль 28 звернень громадян. Зокрема, тривалою була розмова з батьками дітей із села Буди, які займаються в танцювальному колективі «Радість». Вони з гордістю розповіли про те, що 32 маленьких вихованців хореографічного колективу стали презерами Всеукраїнського багатожанрового фестивалю-конкурсу «Щасливе майбутнє» (м. Ладижин) та володарями сертифікату для участі у фестивалі «Зірковий парад-2017» (м. Львів). Батьки діток не в змозі самостійно компенсувати всі передбачені витрати, тому звернулися до Ігоря Вікторовича з проханням знайти можливість для співфінансування творчої поїздки будянської «Радості».

Чимало звернень до депутата стосувалися нагальних потреб жителів району, які потребують постійного юридичного супроводу.

– Люди звертаються з питаннями щодо компенсації відшкодувань через допущені помилки під час нарахувань державної допомоги, можливості надання службового житла для певних категорій громадян, надання земельних ділянок учасникам АТО, фіктивної, без згоди власників, реєстрації оренди земельних паїв. Також жителів турбують питання соціального забезпечення. Традиційно багато звернень озвучувалося щодо надання матеріальної допомоги. Всі кошти депутатського фонду будуть першочергово спрямовуватися для лікування важких хвороб та на лікування діток, – прокоментував заступник голови обласної Ради Ігор Хміль.

Повернутись Створено: 23 листопада 2017 року, 10:59 Переглядів: 670

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація