Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Ігор Хміль провів робочий день в окрузі Роздрукувати

22 листопада заступник голови обласної Ради, член фракції «Об'єднання «Самопоміч» Ігор Хміль відвідав закріплений за ним округ. Зокрема, найрезультативнішими стали зустрічі в Тростянці, де у цей день відбулась позачергова сесія Тростянецької районної ради. Її скликання було зумовлене необхідністю внесення змін до бюджету району, отримання державної субвенції та перерозподілу цих коштів для потреб району. Депутати райради також заслухали й затвердили звіт про доходи і видатки районного бюджету протягом дев'яти місяців цього року.

Ще одне питання стосувався ліквідації Демидівської школи через фактичну відсутність дітей. На 1 вересня в цій школі залишилося троє дітей першого класу та двоє – другого. Інші учні за бажанням батьків підвозяться до Тростянецької середньої школи. Відповідно до прийнятого рішення, тепер в Демидівці буде навчальний комплекс, який об'єднує дошкільний навчальний заклад і початкову школу.

Також під час робочої поїздки заступник голови обласної Ради ознайомився з потребами жителів району під час чергового депутатського прийому. Всього було розглянуто та взято на контроль 28 звернень громадян. Зокрема, тривалою була розмова з батьками дітей із села Буди, які займаються в танцювальному колективі «Радість». Вони з гордістю розповіли про те, що 32 маленьких вихованців хореографічного колективу стали презерами Всеукраїнського багатожанрового фестивалю-конкурсу «Щасливе майбутнє» (м. Ладижин) та володарями сертифікату для участі у фестивалі «Зірковий парад-2017» (м. Львів). Батьки діток не в змозі самостійно компенсувати всі передбачені витрати, тому звернулися до Ігоря Вікторовича з проханням знайти можливість для співфінансування творчої поїздки будянської «Радості».

Чимало звернень до депутата стосувалися нагальних потреб жителів району, які потребують постійного юридичного супроводу.

– Люди звертаються з питаннями щодо компенсації відшкодувань через допущені помилки під час нарахувань державної допомоги, можливості надання службового житла для певних категорій громадян, надання земельних ділянок учасникам АТО, фіктивної, без згоди власників, реєстрації оренди земельних паїв. Також жителів турбують питання соціального забезпечення. Традиційно багато звернень озвучувалося щодо надання матеріальної допомоги. Всі кошти депутатського фонду будуть першочергово спрямовуватися для лікування важких хвороб та на лікування діток, – прокоментував заступник голови обласної Ради Ігор Хміль.

Повернутись Створено: 23 листопада 2017 року, 10:59 Переглядів: 705

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація