Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Ігор Хміль провів у Тростянці виїзний прийом громадян Роздрукувати

Заступник голови обласної Ради Ігор Хміль провів особистий прийом громадян у смт. Тростянці. На зустріч прийшли 20 жителів району. Найбільше звернень було з проханням виділити матеріальну допомогу на покращення соціально-побутових умов.

Надійшло також колективне звернення від мешканців Капустян Тростянецького району, які поскаржилися на екологічну проблему в селі. Ігоря Хміля селяни просили посприяти вирішенню питання з довкіллям.

Також за фінансовою та юридичною допомогою до депутата звернулася багатодітна мати Таїсія Дагдій з м. Ладижина. Жінка – вдова, має 12 прийомних дітей, котрі перебувають під її опікою у будинку сімейного типу.

– На депутатському прийомі завжди буває багато людей, – прокоментував Ігор Хміль. – Звертаються за порадою, допомогою, проханням вирішити їхні щоденні проблеми. Але втішним є те, що завжди приходять зі щирими побажаннями добра та зі словами вдячності. Так було і сьогодні у Тростянці. Дуже приємно було отримати подяку від Наталії Григорівни Пухальської, котра незмінно із року в рік, проводить турнір з вільної боротьби в пам’ять свого сина Олександра. Вдячний усім, хто сприймає мою роботу і вірить у мене.

Наприкінці прийому до заступника голови обласної Ради прийшла Світлана Усенко. Жінка висловила вдячність Ігорю Хмілю за постійну підтримку вірян усієї Тростянецької громади.

 

Повернутись Створено: 6 вересня 2018 року, 18:47 Переглядів: 381

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація