Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Ігор Хміль провів у Тростянці виїзний прийом громадян Роздрукувати

Заступник голови обласної Ради Ігор Хміль провів особистий прийом громадян у смт. Тростянці. На зустріч прийшли 20 жителів району. Найбільше звернень було з проханням виділити матеріальну допомогу на покращення соціально-побутових умов.

Надійшло також колективне звернення від мешканців Капустян Тростянецького району, які поскаржилися на екологічну проблему в селі. Ігоря Хміля селяни просили посприяти вирішенню питання з довкіллям.

Також за фінансовою та юридичною допомогою до депутата звернулася багатодітна мати Таїсія Дагдій з м. Ладижина. Жінка – вдова, має 12 прийомних дітей, котрі перебувають під її опікою у будинку сімейного типу.

– На депутатському прийомі завжди буває багато людей, – прокоментував Ігор Хміль. – Звертаються за порадою, допомогою, проханням вирішити їхні щоденні проблеми. Але втішним є те, що завжди приходять зі щирими побажаннями добра та зі словами вдячності. Так було і сьогодні у Тростянці. Дуже приємно було отримати подяку від Наталії Григорівни Пухальської, котра незмінно із року в рік, проводить турнір з вільної боротьби в пам’ять свого сина Олександра. Вдячний усім, хто сприймає мою роботу і вірить у мене.

Наприкінці прийому до заступника голови обласної Ради прийшла Світлана Усенко. Жінка висловила вдячність Ігорю Хмілю за постійну підтримку вірян усієї Тростянецької громади.

 

Повернутись Створено: 6 вересня 2018 року, 18:47 Переглядів: 357

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація