Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Ігор Хміль провів у Тростянці виїзний прийом громадян Роздрукувати

Заступник голови обласної Ради Ігор Хміль провів особистий прийом громадян у смт. Тростянці. На зустріч прийшли 20 жителів району. Найбільше звернень було з проханням виділити матеріальну допомогу на покращення соціально-побутових умов.

Надійшло також колективне звернення від мешканців Капустян Тростянецького району, які поскаржилися на екологічну проблему в селі. Ігоря Хміля селяни просили посприяти вирішенню питання з довкіллям.

Також за фінансовою та юридичною допомогою до депутата звернулася багатодітна мати Таїсія Дагдій з м. Ладижина. Жінка – вдова, має 12 прийомних дітей, котрі перебувають під її опікою у будинку сімейного типу.

– На депутатському прийомі завжди буває багато людей, – прокоментував Ігор Хміль. – Звертаються за порадою, допомогою, проханням вирішити їхні щоденні проблеми. Але втішним є те, що завжди приходять зі щирими побажаннями добра та зі словами вдячності. Так було і сьогодні у Тростянці. Дуже приємно було отримати подяку від Наталії Григорівни Пухальської, котра незмінно із року в рік, проводить турнір з вільної боротьби в пам’ять свого сина Олександра. Вдячний усім, хто сприймає мою роботу і вірить у мене.

Наприкінці прийому до заступника голови обласної Ради прийшла Світлана Усенко. Жінка висловила вдячність Ігорю Хмілю за постійну підтримку вірян усієї Тростянецької громади.

 

Повернутись Створено: 6 вересня 2018 року, 18:47 Переглядів: 440

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація