Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Ігор Хміль провів виїзний прийом громадян у Чечельницькому районі Роздрукувати

Заступник голови обласної Ради Ігор Хміль провів виїзний особистий прийом громадян у смт Чечельнику. Разом з головою районної ради Сергієм П’яніщуком вислухав жителів райцентру і навколишніх сіл. Хто не зміг приїхати з віддалених населених пунктів району, телефоном озвучили свої потреби та проблеми.

Каташинський сільський голова Микола Савченко звернувся до Ігоря Хміля за порадою щодо призову юнаків. Чоловік вважає, в державі повинен відновитися Закон про строкову військову службу, коли юнаків призивали з 18-ти років.

– Юнак, котрий досягнув 18-ти років, і має право підписувати контракт, йде на службу за контрактом на схід України, – коментує Микола Савченко. – Але на строкову військову службу за законом йдуть лише з двадцятирічного віку. Можливості проходження цієї служби на мирній території немає. Це парадоксально. І ще той факт, що до двадцятирічного віку юнаки вже визначаються з професією, в них змінюється світогляд, одружуються, заводять дітей, стає вагомою причиною відмови від служби в лавах.

– Ця проблема була не лише проблемою вашого села чи району, починаючи з 2014-го року, – зазначив Ігор Хміль. – Це – була всеукраїнська проблема з початком антитерористичної операції на сході, яка потребувала державницького рішення. І у частині першій статті 15 зі змінами від 15.01.2015 року було відновлено призовний вік з 18-ти років.

Колективне звернення стосовно невиплати заробітних плат одним із підприємств району громадяни озвучили телефоном. Ці заяви передано на розгляд відповідним структурам.

Про проблеми впровадження процесів децентралізації розповів Лузький сільський голова Василь Голоднюк.

– Багато є причин, чому ми не об’єднуємось. Одна із них – ми не бачимо чіткого розуміння, в чому все-таки полягає реформаторська ідея. Те, що нам пропонують, як на мене, калічить громади, – вважає Василь Голоднюк.

Голова Чечельницької районної ради Сергій П’яніщук стверджує, що в районі проводяться круглі столи, які інформують очільників громад про цілі реформи, демонструють успішні приклади об’єднання, однак, громади району не поспішають об’єднуватися.

– Чечельницький район – один із тих, де не об’єднана жодна з громад, – прокоментував заступник голови обласної Ради Ігор Хміль. – Проблема із об’єднанням пов’язана з тим, що це – річ добровільна. У сусідній Житомирській області 62% території вже покрито об’єднаними громадами. У нас, на Вінниччині, ситуація інша. Можливо, час уже переходити від добровільності до економічної обґрунтованості реформи. Адже адміністративно-територіальна реформа — річ примусова. Наразі ж потрібно формувати спроможні громади.

Також зверталися чечельничани з проханнями надання матеріальної допомоги на лікування, проведення оперативного втручання, а також виділення коштів на покращення матеріально-побутового стану.

Ігор Хміль взяв на вивчення та опрацювання всі заяви та скарги громадян, озвучені під час прийому, й триматиме на особистому контролі всі порушені питання.

Як зазначив заступник голови обласної Ради, звернення людей з часом його депутатства змінюються. Каже, якщо раніше на особистих прийомах люди приходили в депутата просити лише матеріальну допомогу, то нині частіше звертаються з проблемами, які турбують всю громаду села, де проживають. Також почастішали випадки, коли громадяни скаржаться на законність дій окремих посадових осіб місцевих органів влади.

 

Повернутись Створено: 22 листопада 2018 року, 14:09
Оновлено: 22 листопада 2018 року, 14:15
Переглядів: 386

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація