5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ігор Хміль та Михайло Кременюк стали заступниками голови обласної Ради Роздрукувати

Керуючись законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» голова обласної Ради Анатолій Олійник вніс на розгляд депутатів дві кандидатури на посаду заступників – Михайла Кременюка та Ігоря Хміля. Кожен з них виступив перед присутніми з промовою щодо своєї депутатської та професійної діяльності.

Одразу після завершення обговорення кандидатур, лічильна комісія прийняла рішення про виготовлення бюлетенів для голосування та порядку самого голосування. Участь у  голосуванні взяли отримали 54 депутат.

Депутати голосували в залі засідань на 4 поверсі. Після завершення процедури таємного голосування голова лічильної комісії Валерій Скрипченко оголосив результати. Кандидатуру Михайла Кременюка підтримав 51 депутат, Ігоря Хміля – 45 депутатів.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержаміністрації Валерій Коровій привітали депутатів з обранням та побажали їм успіхів у розвитку місцевого самоврядування Вінниччини.

 

 

Повернутись Створено: 18 липня 2017 року, 13:43 Переглядів: 1255

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація