18 вересня о 12.00, в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження; 21 вересня о 9.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 301) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм                                 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Уряд подовжив адаптивний карантин до 31 жовтня

    Таке рішення Кабінет Міністрів ухвалив 26 серпня. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зауважив, що документ передбачає посилення низки обмежувальних заходів. – Карантин в Україні подовжується до 31 жовтня 2020 року. Також посилюються обмежувальні заходи на території регіонів. Це пов’язано з різким зростанням кількості випа ....

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Ігор Хміль відвідав громади Тростянецького району Роздрукувати

Протягом цього тижня заступник голови обласної Ради Ігор Хміль провів особисті прийоми громадян для жителів сіл Тростянчик, Глибочок, Скибинці, Ілляшівка Тростянецького району.

На депутатський прийом у Тростянчику люди прийшли з соціальними проблемами. Дуже гостро в громаді стоїть тема води.

– Село розміщене на гранітній плиті й добути воду через породу тут практично неможливо, – розповіли місцеві жителі. – Треба шукати можливості, щоб реалізувати ініціативу громади села – прокласти водопровід.

Ігор Хміль прокоментував, що наодинці жителям це питання не вдасться вирішити. Необхідно залучити багато ресурсів і можливостей, щоб у будинках була водопровідна вода. Тож, пообіцяв зі свого боку допомогти у вирішенні цього питання у межах своїх повноважень.

Не менш гостро стоїть тема доступності медичної допомоги в селі:

– Ще 2011 року, будучи приватним підприємцем, я особисто придбав машину для потреб Тростянчицького ФАПу, – зазначив Ігор Хміль. – Але з часом цей автомобіль взяли на баланс районного центру первинної медико-санітарної допомоги. Тож, у лічені хвилини надати медичну допомогу місцевим жителям медики нині не можуть. Є проблеми і їх потрібно спільно вирішувати.

Ігор Хміль відвідав також село Ілляшівку, де провів депутатський прийом.

– Перебуваючи в Ілляшівці, побачив, як голова села Людмила Василенко по-господарськи вирішує щоденні турботи та проблеми жителів, – сказав депутат обласної Ради. – З 2008 сільрада бере участь у конкурсах проєктів розвитку територіальних громад. Відтоді зроблено ремонт в будинку культури, облаштування залів для хореографії, наразі проводяться ремонтні роботи приміщення для занять з рукопашного бою – поступово, але якісно і красиво. Дитячий садок – в ідеальному стані, паркан біля нього вже монтується, дороги і вулиці асфальтуються. На депутатському прийомі люди озвучили потреби. Але всі вони вирішуються. Якщо є співпраця з фермерами, бажання людей і сумлінна праця керівників села – громада розвивається.

Також Ігор Хміль зустрівся з настоятелем Церкви Різдва Пресвятої Богородиці Андрієм Ковалем. Про село Ілляшівка знають не лише в Тростянецькому районі завдяки священнику, кажуть місцеві жителі. Він створив для дітей села спортивний клуб «Ілляшівський Муромець». Вихованці клубу – переможці всеукраїнських змагань з рукопашного бою, володарі кубків та численних нагород. Роботу настоятель Андрій Коваль проводить з духовного і фізичного гартування молоді.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 10 вересня 2020 року, 17:02
Оновлено: 10 вересня 2020 року, 17:05
Переглядів: 1764

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація