5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ігор Хміль відвідав Війтівку Бершадського району Роздрукувати

Заступник голови обласної Ради Ігор Хміль на запрошення колеги-депутата обласної Ради Володимира Зарічанського відвідав село Війтівку Бершадського району, де провів виїзний особистий прийом громадян.

До представників обласної Ради звернулися жителі села з питаннями працевлаштування, незаконних угод з орендарями, погашення заборгованості, матеріальної допомоги на лікування та поліпшення побутових умов проживання. Також війтівчани просили юридичної підтримки у пенсійних питаннях та з приводу виплати заробітної плати. Один з активістів прийшов висловити свою думку про місцеву владу й поспілкуватися щодо подальшої долі об’єктів, що знаходяться на території Війтівської громади, ремонту доріг та загальноосвітніх закладів села.

– Проводячи виїзні особисті прийоми громадян у різних районах області, можу підсумувати, що найчастіше люди Вінницької області потребують матеріальної допомоги на лікування, чи реабілітацію, – прокоментував Ігор Хміль. – Часто люди скаржаться на несовісних орендарів та роботодавців, невиплату пільг, просять допомогти здійснити перерахунок пенсій, отримати кошти на покращення побутових умов у власних оселях.

На усі запити війтівчан Ігор Хміль надав відповідь у межах своєї компетенції, було прийнято заяви на отримання матеріальної допомоги, інші – взято для подальшого розгляду.

До вирішення проблем жителів свого села також долучився і Володимир Зарічанський. Він проживає у цьому селі й був обраним до обласної Ради від цього виборчого округу 2015 року. Депутат є ініціатором багатьох проєктів розвитку села, а також меценатом для їхнього втілення. На території села Війтівці проживає близько 4,5 тисяч громадян.

 

Повернутись Створено: 20 лютого 2020 року, 12:07 Переглядів: 1074

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація