Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ігор Хміль відзначений пам’ятною медаллю «За благодійну діяльність» Роздрукувати

Пам’ятну медаль «За благодійну діяльність» заступник голови обласної Ради Ігорь Хміль отримав із рук завідувача сектору державної служби у справах ветеранів та учасників АТО Олега Дмитрійчука.

Із початку військової агресії на Сході країни і до сьогодні депутат неодноразово бував на лінії розмежування, доставляв речі першої необхідності на передову, допомагав бійцям з амуніцією та військовим обладнанням.

Ігор Хміль був ініціатором волонтерської поїздки на передову всією фракцією «Об’єднання «Самопоміч» обласної Ради. Також він піклується і про ветеранів АТО, котрі потребують реабілітації, медичної допомоги, а також вирішення юридичних та соціально-побутових питань.

– Ця нагорода додає сил і наснаги робити ще більше для наших захисників. Але для мене особисто, і для солдат, із якими за роки волонтерства ми вже побраталися, найкращою подякою за роботу буде мир, – зазначив  Ігор Вікторович, щиро подякувавши за відзнаку. – Для мене – честь долучитися до визволення країни від окупантів і, розуміючи, що за наші мирні дні й ночі хлопці платять своєю кров’ю, кожний українець несе відповідальність перед ними, Богом та перед самим собою.

 

Повернутись Створено: 23 жовтня 2017 року, 17:14 Переглядів: 800

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація