23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ігор Хміль відзначений Подякою Генерального Штабу Збройних Сил України Роздрукувати

За ініціативну громадську позицію, активну волонтерську роботу, вагомий особистий внесок в організацію і надання соціально-психологічної та матеріальної допомоги військовослужбовцям ЗСУ депутат обласної Ради, член фракції  «Об’єднання «Самопоміч», заступник керівника апарату обласної Ради Ігор Хміль відзначений іменною Подякою начальника Генерального Штабу – Головнокомандувача ЗСУ.

Вручення почесної відзнаки відбулося в рамках проведення семінару фахівців військово-соціальної роботи органів військового управління та бригад (полків), який був організований Головним Управлінням морально-психологічного забезпечення ЗСУ.

На семінарі йшлося про актуальні питання організації військово-соціальної роботи з військовослужбовцями Збройних Сил України та членами їхніх сімей. Йшлося також про налагодження ефективної комунікації між громадськими активістами та фахівцями військово-соціальної роботи для покращення ситуації з вирішення нагальних потреб військовослужбовців та їхніх родин.

Перед учасниками семінару виступили представники Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України, Департаменту фінансів Міністерства оборони України, Міністерства соціальної політики України, Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, громадських організацій.

Повернутись Створено: 13 лютого 2017 року, 11:40 Переглядів: 1555

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація