5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ігор Хміль відзначений Подякою Генерального Штабу Збройних Сил України Роздрукувати

За ініціативну громадську позицію, активну волонтерську роботу, вагомий особистий внесок в організацію і надання соціально-психологічної та матеріальної допомоги військовослужбовцям ЗСУ депутат обласної Ради, член фракції  «Об’єднання «Самопоміч», заступник керівника апарату обласної Ради Ігор Хміль відзначений іменною Подякою начальника Генерального Штабу – Головнокомандувача ЗСУ.

Вручення почесної відзнаки відбулося в рамках проведення семінару фахівців військово-соціальної роботи органів військового управління та бригад (полків), який був організований Головним Управлінням морально-психологічного забезпечення ЗСУ.

На семінарі йшлося про актуальні питання організації військово-соціальної роботи з військовослужбовцями Збройних Сил України та членами їхніх сімей. Йшлося також про налагодження ефективної комунікації між громадськими активістами та фахівцями військово-соціальної роботи для покращення ситуації з вирішення нагальних потреб військовослужбовців та їхніх родин.

Перед учасниками семінару виступили представники Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України, Департаменту фінансів Міністерства оборони України, Міністерства соціальної політики України, Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, громадських організацій.

Повернутись Створено: 13 лютого 2017 року, 11:40 Переглядів: 1909

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація