5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ігор Хміль вирішував проблемні питання жителів Гайсинського району Роздрукувати

29 листопада заступник голови обласної Ради Ігор Хміль провів особистий виїзний прийом громадян у приміщенні Гайсинської районної ради, під час якого вислухав потреби та проблеми мешканців райцентру і навколишніх сіл. До його проведення також долучилися голова районної ради Григорій Боровий і депутат райради від ПП «Об'єднання «Самопоміч» Віталій Перкун.

Першими до Ігоря Вікторовича звернулися представники ініціативної групи із села Кочурова, які озвучили кілька питань, що потребують вирішення. Зокрема, люди просили допомогти у відновленні маршруту, який перестав курсувати з 10 листопада і здійснювати підвіз дітей до загальноосвітньої школи та школи-інтернату у Гайсині. Батьки учнів зверталися до перевізника, але питання не вирішується. Також жителі просили сприяти у проведенні ремонту аварійної греблі у їхньому населеному пункті, будівництва дороги до кладовища, встановлення опалення у приміщенні клубу. За їхніми словами, ці питання вони вже неодноразово порушували й направляли звернення до Кунянського сільського голови і до очільників райдержадміністрації та райради, але результату немає.

Проблему екологічної безпеки озвучив Кіблицький сільський голова Ігор Пересунько. За його інформацією, у їхньому селі знаходиться склад хімічних засобів у напівзруйнованому приміщенні, що за 500 метрів від школи. Очільник громади неодноразово звертався до керівництва ТОВ ПК «Зоря-Поділля», яке орендує земельні паї у населення, щоб провести утилізацію цих засобів, але ситуація не змінюється.

Ігор Вікторович пообіцяв детально вивчити всі озвучені питання і у найкоротший термін сприяти їхньому вирішенню.

Після завершення спілкування з громадянами у районній раді Ігор Хміль провів прийом громадян у Чечелівській сільській раді, до якої входять села Чечелівка, Тарасівка, Рахнівка. Найбільше звернень стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування, проведення оперативного втручання, а також виділення коштів на потреби соціальних закладів. Зокрема, завідувач ФАПу у селі Рахнівка Наталя Щербинська просила допомогти у проведенні внутрішнього ремонту приміщення та заміни вікон і дверей. Директор Чечелівського Будинку культури Юрій Войтовський звернувся з питанням щодо відновлення спортивної зали у приміщенні БК, куди приходять тренуватися місцеві спортсмени, які займають призові місця на змаганнях різних рівнів. Просила допомогти у ремонті приміщення і директор Рахнівського Будинку культури Неля Безрученко. За її розповіддю, у селі щороку проходять Стусівські читання, і приймати гостей господарям доводиться у місцевій школі, бо приміщення БК не пристосоване для проведення таких заходів. Також допомоги у ремонті даху, фасаду і паркану просила завідувач Чечелівського ДНЗ «Веснянка» Антоніна Малихіна.

Вислухавши прохання, Ігор Вікторович зазначив, що такі потреби потребують значних коштів, тому запропонував сільському голові та очільникам закладів готувати проекти для участі у 15-му Обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад, який проводитиметься у наступному році.

Розглянувши всі заяви та скарги громадян, озвучені під час прийому, Ігор Вікторович відразу ж дав доручення своїм помічникам щодо їхнього вирішення, а також взяв на особистий контроль всі порушені питання.

Як зазначив заступник голови обласної Ради, під час особистих прийомів найбільше озвучуються прохання щодо питань соціального забезпечення – перерахування пенсії, надання матеріальної допомоги на лікування, проведення оперативного втручання й реабілітацію хворих, а також на інші соціально-побутові потреби громадян. Також люди скаржаться на законність дій окремих посадових осіб та на відсутність письмових відповідей щодо розгляду звернень, направлених до місцевих органів влади.

В ході робочої поїздки до Гайсинського району Ігор Хміль також відвідав музей АТО, який знаходиться у приміщенні ГО «Спілка учасників бойових дій АТО Гайсина та Гайсинського району». Під час екскурсії він оглянув експонати музею та послухав з уст очевидців розповідь про перші дні життя бійців в окопах та події в АТО.

Повернутись Створено: 30 листопада 2017 року, 11:28 Переглядів: 1058

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація