23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ігор Хміль вирішував проблемні питання жителів Гайсинського району Роздрукувати

29 листопада заступник голови обласної Ради Ігор Хміль провів особистий виїзний прийом громадян у приміщенні Гайсинської районної ради, під час якого вислухав потреби та проблеми мешканців райцентру і навколишніх сіл. До його проведення також долучилися голова районної ради Григорій Боровий і депутат райради від ПП «Об'єднання «Самопоміч» Віталій Перкун.

Першими до Ігоря Вікторовича звернулися представники ініціативної групи із села Кочурова, які озвучили кілька питань, що потребують вирішення. Зокрема, люди просили допомогти у відновленні маршруту, який перестав курсувати з 10 листопада і здійснювати підвіз дітей до загальноосвітньої школи та школи-інтернату у Гайсині. Батьки учнів зверталися до перевізника, але питання не вирішується. Також жителі просили сприяти у проведенні ремонту аварійної греблі у їхньому населеному пункті, будівництва дороги до кладовища, встановлення опалення у приміщенні клубу. За їхніми словами, ці питання вони вже неодноразово порушували й направляли звернення до Кунянського сільського голови і до очільників райдержадміністрації та райради, але результату немає.

Проблему екологічної безпеки озвучив Кіблицький сільський голова Ігор Пересунько. За його інформацією, у їхньому селі знаходиться склад хімічних засобів у напівзруйнованому приміщенні, що за 500 метрів від школи. Очільник громади неодноразово звертався до керівництва ТОВ ПК «Зоря-Поділля», яке орендує земельні паї у населення, щоб провести утилізацію цих засобів, але ситуація не змінюється.

Ігор Вікторович пообіцяв детально вивчити всі озвучені питання і у найкоротший термін сприяти їхньому вирішенню.

Після завершення спілкування з громадянами у районній раді Ігор Хміль провів прийом громадян у Чечелівській сільській раді, до якої входять села Чечелівка, Тарасівка, Рахнівка. Найбільше звернень стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування, проведення оперативного втручання, а також виділення коштів на потреби соціальних закладів. Зокрема, завідувач ФАПу у селі Рахнівка Наталя Щербинська просила допомогти у проведенні внутрішнього ремонту приміщення та заміни вікон і дверей. Директор Чечелівського Будинку культури Юрій Войтовський звернувся з питанням щодо відновлення спортивної зали у приміщенні БК, куди приходять тренуватися місцеві спортсмени, які займають призові місця на змаганнях різних рівнів. Просила допомогти у ремонті приміщення і директор Рахнівського Будинку культури Неля Безрученко. За її розповіддю, у селі щороку проходять Стусівські читання, і приймати гостей господарям доводиться у місцевій школі, бо приміщення БК не пристосоване для проведення таких заходів. Також допомоги у ремонті даху, фасаду і паркану просила завідувач Чечелівського ДНЗ «Веснянка» Антоніна Малихіна.

Вислухавши прохання, Ігор Вікторович зазначив, що такі потреби потребують значних коштів, тому запропонував сільському голові та очільникам закладів готувати проекти для участі у 15-му Обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад, який проводитиметься у наступному році.

Розглянувши всі заяви та скарги громадян, озвучені під час прийому, Ігор Вікторович відразу ж дав доручення своїм помічникам щодо їхнього вирішення, а також взяв на особистий контроль всі порушені питання.

Як зазначив заступник голови обласної Ради, під час особистих прийомів найбільше озвучуються прохання щодо питань соціального забезпечення – перерахування пенсії, надання матеріальної допомоги на лікування, проведення оперативного втручання й реабілітацію хворих, а також на інші соціально-побутові потреби громадян. Також люди скаржаться на законність дій окремих посадових осіб та на відсутність письмових відповідей щодо розгляду звернень, направлених до місцевих органів влади.

В ході робочої поїздки до Гайсинського району Ігор Хміль також відвідав музей АТО, який знаходиться у приміщенні ГО «Спілка учасників бойових дій АТО Гайсина та Гайсинського району». Під час екскурсії він оглянув експонати музею та послухав з уст очевидців розповідь про перші дні життя бійців в окопах та події в АТО.

Повернутись Створено: 30 листопада 2017 року, 11:28 Переглядів: 857

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація