Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Ігор Хміль вирішував проблемні питання жителів Теплицького району Роздрукувати

2 березня заступник голови обласної Ради Ігор Хміль провів особистий виїзний прийом громадян у Теплицькому районі, під час якого розглянув понад 40 колективних та особистих звернень. Проблеми мешканців також вислуховували депутат обласної Ради від політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» Євген Власюк і голова Теплицької районної ради Тетяна Сокотнюк.

Зокрема, під час прийому директор Теплицької централізованої бібліотечної системи (ЦБС) Поліна Рибак озвучила прохання щодо сприяння у впорядкуванні подвір’я районної бібліотеки для дітей. За її словами, на території закладу багато років поспіль стояла занедбана стара хата, на знесення якої не було відповідного дозволу. Наприкінці 2017 року будівлю знесли і тепер велике подвір’я потребує оновлення, яке керівництво бібліотеки планує облаштувати для маленьких читачів до 1 червня – Дня захисту дітей. Вже на сьогодні зроблено чимало роботи – декоровано фасадну стіну приміщення, на всій території є WI-FI, подвір’я прибрано, але, як розповіла Поліна Юхимівна, для дозвілля й заохочення читачів необхідно поставити лавочки, гойдалку, альтанки, альпійську гірку, а також закупити зелені насадження та встановити паркан. Вони залучають спонсорські кошти, але на всі види робіт ще потрібно близько 30 тис. грн.

Вислухавши керівника Теплицької ЦБС, Ігор Хміль запевнив, що обов’язково відвідає заклад і сприятиме його облаштуванню.

Від імені ініціативної групи жителів села Орлівки до заступника голови обласної Ради звернулася завідувач Орлівського клубу Оксана Чернега щодо зловживань у питанні земельних відносин. За її словами, у селі проживає декілька учасників АТО. Відповідно до законодавства, їм було виділено земельні ділянки, але, як виявилось, власниками цих самих ділянок є також зовсім інші люди. Ці факти обурили сільську громаду, яка вимагає справедливості та покарання винних осіб, що допустили ці порушення.

Вислухавши озвучену інформацію, Ігор Вікторович порадив написати на його ім’я колективне письмове звернення для подальшого детального вивчення та законного вирішення цього питання.

Начальник відділу освіти Теплицької РДА Борис Чечельницький під час прийому розповів про супротив окремих громад щодо закриття шкільних закладів у деяких селах. Він висловив своє бачення щодо оптимізації шкіл та просив сприяння в обласного керівництва і депутатів щодо підтримки цього питання, мотивуючи, що реорганізація шкільних закладів лише підвищить якість освіти дітей.

В ході особистого прийому також були озвучені питання щодо перерахування пенсії, надання медичної допомоги та забезпечення лікарськими препаратами, встановлення групи інвалідності, сприяння в поліпшенні соціально-побутових умов.  

Розглянувши всі звернення, Ігор Хміль надав консультації окремим заявникам в ході прийому, вирішення інших – взяв на особистий контроль.

– Найбільше громадяни звертаються за наданням матеріальної допомоги. Людям не вистачає коштів, особливо це стосується онкохворих, які потребують довготривалого лікування, операційного втручання та реабілітації. Всі звернення не залишаться без уваги, але першочергова допомога надаватиметься насамперед всім важкохворим – і дорослим, і дітям, – прокоментував заступник голови обласної Ради Ігор Хміль.

Відповідно до розпорядження голови обласної Ради від 27 липня 2017 року № 175 «Про організацію особистого прийому громадян у Вінницькій обласній Раді», заступник голови обласної Ради Ігор Хміль проводить особистий прийом громадян першої середи кожного місяця (обласна Рада, приймальня громадян, к 101) та третьої середи місяця у районах області, згідно з додатковим графіком.

 

Повернутись Створено: 3 березня 2018 року, 12:02 Переглядів: 770

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація