03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ігор Хміль вислухав жителів Бершадського та Тростянецького районів Роздрукувати

Сьогодні, 2 жовтня, заступник голови обласної Ради Ігор Хміль провів особистий виїзний прийом громадян у селищі Тростянець. На зустріч із посадовцем прийшли жителі Тростянецького та Бершадського районів.

Михайло Невеличко із міста Бершаді прийшов зі скаргою на протиправні дії, на його думку, працівників районного відділу державної виконавчої служби.  Ігор Хміль, вислухавши чоловіка, запропонував передати його справу на розгляд постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності.

Також до депутата зверталися тростянчани із проханням допомогти матеріально у вирішенні побутових проблем та проблем зі здоров’ям.

Про потреби Тростянецького інклюзивно-ресурсного центру прийшла цього дня розповісти його директорка Валентина Діденко.

– Уже другий рік, як у районі створено комунальну установу «Інклюзивно – ресурсний центр» Тростянецької районної ради Вінницької області, – розповіла Ігорю Хмілю Валентина Діденко. – Рік роботи центру показав необхідність такого закладу, адже проведення комплексної оцінки та визначення особливих освітніх потреб дитини, зокрема, коефіцієнта її інтелекту, розроблення рекомендацій щодо освітньої програми надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг відповідно до потенційних можливостей дитини може здійснюватися тільки фахівцями.  Наш заклад має таких фахівців. Але у нас виникли проблеми з оплатою їхньої праці.

На сьогодні центром прийнято 132 заяви від батьків щодо здійснення комплексної оцінки розвитку дитини та видано 125 висновків про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини. Як розповіла директорка, у Тростянецькому інклюзивно-ресурсному центрі для кожної дитини з особливими освітніми потребами розробляється індивідуальна програма розвитку та індивідуальний навчальний план. Також педагогами центру визначається успішність дитини на основі наявності прогресу у розвитку та навчанні.

Для центру Валентина Діденко попросила у депутата допомогти з вирішенням проблеми з оплатою праці співробітників та з облаштування матеріально-технічної бази закладу.

Усі питання, озвучені на виїзному прийомі громадян у Тростянці, заступник голови обласної Ради Ігор Хміль вирішуватиме в межах своїх повноважень.

Повернутись Створено: 2 жовтня 2019 року, 16:31 Переглядів: 389

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація