03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ігор Хміль взяв участь у роботі сесії Тростянецької районної ради Роздрукувати

21 вересня відбулася 16 чергова сесія Тростянецької районної ради. На засідання були запрошені заступник голови обласної Ради Ігор Хміль та депутат обласної Ради Геннадій Мазур.

У роботі сесії взяли участь 20 обранців із 34. Першим питанням депутати заслухали звіт голови Тростянецької районної ради Людмили Скапровської про роботу за рік, співпрацю з підприємствами та громадою задля вирішення проблем району. Йшлося про виконання районних програм, зокрема: чотирьох освітніх і трьох програм з охорони здоров’я, програми культурного та духовного розвитку. За основу і в цілому звіт був прийнятий одноголосно.

На сесійному засіданні також вирішували питання забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, (таких у районі нараховується 34), мобілізаційну підготовку, надання житлових субсидій, фінансування програми боротьби з туберкульозом. Як зазначила голова комісії з питань медицини, освіти, культури, спорту, соціального захисту Тростянецької райради Наталія Гора, ситуація із цим захворюванням стабільно напружена, як і по всій Україні. Тому необхідно подбати про ранню діагностику та профілактику цієї хвороби.

Під час засідання виступив заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, який, провівши напередодні виїзний прийом громадян, поінформував депутатів про найболючіші питання людей. Зокрема, розповів про колективні звернення людей Летківки, Северинівки, Демківки щодо руйнування їхніх осель, які розташовані близько до доріг. Багатотонажність транспорту та неякісне дорожнє покриття стають причинами вібрацій та поступового руйнування будинків. На сесії депутати запропонували обмежити швидкість такого транспорту та вести строгий контроль за дотриманням правил дорожнього руху. Озвучувались й інші пропозиції, які було взято на розгляд.

Також Ігор Вікторович закликав депутатський корпус районної ради звернути особливу увагу на інтереси селян, які в цьому та наступному роках переукладатимуть договори оренди паїв, і зробити все залежне, щоб люди в черговий раз не були ошуканими.

– Колізії законодавства призводять до того, що переукладені договори дуже схожі на правду, але виливається в неправду, – застеріг Ігор Хміль.

Повернутись Створено: 21 вересня 2017 року, 16:22 Переглядів: 642

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація