23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ігор Хміль взяв участь у засіданні круглого столу щодо прозорості місцевих бюджетів Роздрукувати

Український центр перспективних аналітичних досліджень (МЦПД), Словацький інститут соціальних та економічних реформ за підтримки Посольства США в Україні організували круглий стіл стосовно прозорості місцевих бюджетів. Участь у засіданні взяв заступник голови обласної Ради Ігор Хміль.

– Європейські партнери поділилися досвідом, як вдалося досягти прозорості і зрозумілості витрачання грошей місцевою владою. Електронні аукціони, відкриті контракти, а головне бажання людей контролювати гроші, на думку, іноземних партнерів, є передумовою прозорості витрачання грошей, – прокоментував Ігор Вікторович на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook. – Місцеві бюджети українських областей та міст – під контролем громадських організацій. І свідчення тому – оновлений рейтинг відкритості бюджетів.

За підсумками 2016 року, серед міст з найкращим фінансовим станом – Одеса, яка має коефіцієнт у 8 балів, за нею Рівне – 7,5 бала, Полтава, Вінниця та Дніпро – по 7,1. Серед аутсайдерів: Луцьк – 3,8, Черкаси – 4, Херсон – 4,2. Найкращу динаміку продемонстрували Вінниця, Житомир та Кропивницький. Загалом вони досить сильно покращили своє фінансове становище.

Щодо рейтингу областей, то на першому місці Запорізька область – 7,3, потім  Черкаська – 7,2, Волинська – 7,1, Тернопільська – 7 та Львівська – 6,9. Серед областей з найгіршим фінансовим станом Рівненська область – 2,1, Дніпропетровська – 3,9, Луганська – 4, Донецька – 4,6 та Вінницька – 4,8. У 2016 році найкращу динаміку продемонстрували Львівська, Чернівецька та Тернопільська області.

Повернутись Створено: 9 листопада 2017 року, 15:20 Переглядів: 601

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація