5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ігор Хміль взяв участь у засіданні круглого столу щодо прозорості місцевих бюджетів Роздрукувати

Український центр перспективних аналітичних досліджень (МЦПД), Словацький інститут соціальних та економічних реформ за підтримки Посольства США в Україні організували круглий стіл стосовно прозорості місцевих бюджетів. Участь у засіданні взяв заступник голови обласної Ради Ігор Хміль.

– Європейські партнери поділилися досвідом, як вдалося досягти прозорості і зрозумілості витрачання грошей місцевою владою. Електронні аукціони, відкриті контракти, а головне бажання людей контролювати гроші, на думку, іноземних партнерів, є передумовою прозорості витрачання грошей, – прокоментував Ігор Вікторович на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook. – Місцеві бюджети українських областей та міст – під контролем громадських організацій. І свідчення тому – оновлений рейтинг відкритості бюджетів.

За підсумками 2016 року, серед міст з найкращим фінансовим станом – Одеса, яка має коефіцієнт у 8 балів, за нею Рівне – 7,5 бала, Полтава, Вінниця та Дніпро – по 7,1. Серед аутсайдерів: Луцьк – 3,8, Черкаси – 4, Херсон – 4,2. Найкращу динаміку продемонстрували Вінниця, Житомир та Кропивницький. Загалом вони досить сильно покращили своє фінансове становище.

Щодо рейтингу областей, то на першому місці Запорізька область – 7,3, потім  Черкаська – 7,2, Волинська – 7,1, Тернопільська – 7 та Львівська – 6,9. Серед областей з найгіршим фінансовим станом Рівненська область – 2,1, Дніпропетровська – 3,9, Луганська – 4, Донецька – 4,6 та Вінницька – 4,8. У 2016 році найкращу динаміку продемонстрували Львівська, Чернівецька та Тернопільська області.

Повернутись Створено: 9 листопада 2017 року, 15:20 Переглядів: 756

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація