Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Ігор Хміль зустрівся із жителями Тростянецького району Роздрукувати

Заступник голови обласної Ради Ігор Хміль провів особистий виїзний прийом громадян у приміщенні Тростянецької селищної ради. В прийомі громадян взяла участь голова Тростянецької селищної ОТГ Людмила Червонецька і начальник відділу правового забезпечення та адміністративних послуг Олег Ткач. Під час прийому Ігор Хміль розглянув понад два десятки колективних та особистих звернень.

Тростянчани та жителі навколишніх сіл прийшли із проханнями до заступника голови обласної Ради допомогти поліпшити побутові умов проживання, виділити кошти на лікування, реабілітацію та протезування. Просили також сприяти працевлаштуватися, вирішити комунальні проблеми, допомогти з копіювальним обладнанням для школи. Також до Ігоря Хміля звернулися мешканці Тростянецької багатоповерхівки. Вони просили врятувати їхній будинок, який десятки років перебуває в аварійному стані. Оскільки є низка юридичних моментів для вирішення цього питання, Ігор Хміль порадив мешканцям активізуватися та організувати об’єднання співвласників багатоквартирного будинку. Саме через консолідацію спільних сил ОСББ, як  єдиного дієвого механізму, переконаний Ігор Хміль, це дозволить розпочати роботу з відновлення будинку та самі мешканці зможуть керувати якістю робіт у власному будинку.

Заступником голови обласної Ради Ігорем Хмілем було вислухано та прийнято понад 20 заяв особистих та колективних. Усі питання прийняті до роботи в межах повноважень.

– Вдячний своїм землякам, що – небайдужі, що стукають в усі двері, аби вирішити проблеми як свого будинку, так і громади в цілому, – прокоментував Ігор Хміль. – Люди звертаються за порадою, допомогою, проханням вирішити їхні щоденні проблеми. Особисто мені завжди приємно те, що щоразу на мої прийоми люди приходять зі щирими побажаннями добра та зі словами вдячності. Завжди намагаюсь допомогти кожному, хто звертається.

Під час прийому громадян, жителі Тростянецької громади, які потребують лікування, мали можливість також подати документи до виконавчого комітету Тростянецької селищної ради  на виділення додаткової матеріальної допомоги.

Повернутись Створено: 27 січня 2020 року, 11:43 Переглядів: 490

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація