Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Ігор Хміль зустрівся із жителями Тростянецького району Роздрукувати

Матеріальну допомогу на лікування, оперативне втручання та для покращення побутових умов просили тростянчани у заступника голови обласної Ради. Сьогодні, 4 липня, Ігор Хміль провів особистий виїзний прийом громадян у смт Тростянці.

Першою у черзі до Ігоря Хміля була Наталя Григорівна. Наталя Пухальська – матір спортсмена Олександра Пухальського, який пішов із життя у 32 роки. У пам'ять про свого сина жінка щороку організовує Всеукраїнський дитячий турнір із вільної боротьби серед юнаків та дівчат у с. Ободівці Тростянецького району. Ігор Хміль, розповіла Наталя Григорівна, постійно сприяє у організації та проведенні змагань міжрегіонального рівня.

– Сьогодні прийшла до Вас висловити вдячність за Вашу постійну підтримку та розвиток нашого турніру, – сказала Наталя Пухальська. – Від імені організаторів та спортсменів передаю Вам подяку за вагомий внесок у розвиток вільної боротьби й формування здорового способу життя серед дітей та молоді.

Решта тростянчан, котрі сьогодні прийшли на прийом до заступника голови обласної Ради, поділилися своїми життєвими історіями та просили матеріальної допомоги.

Відповідно до розпорядження голови обласної Ради від 27 липня 2017 року № 175 «Про організацію особистого прийому громадян у Вінницькій обласній Раді», заступник голови обласної Ради Ігор Хміль проводить особистий прийом громадян першої середи кожного місяця в обласній Раді (приймальня громадян, к. 101) та у районах області, згідно з додатковим графіком.

Повернутись Створено: 4 липня 2019 року, 17:19 Переглядів: 386

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація