03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ігор Хміль з’ясовував обставини рейдерського захоплення земель у Тростянецькому районі Роздрукувати

2 жовтня заступник голови обласної Ради Ігор Хміль здійснив робочу поїздку у село Буди Тростянецького району. Напередодні він отримав колективне звернення від жителів, у якому йдеться про порушення земельних прав власників паїв.

За розповіддю людей, частина мешканців їхнього села добровільно віддали свої земельні паї в оренду місцевому фермеру, за використання яких отримували вчасно всі розрахунки. Але, коли в 2016 році власники захотіли забрати назад свої землі, орендар вирішив розрахуватись з ними не в повному обсязі. А невдовзі, без їхньої згоди, перереєстрував землі селян на різні агропідприємства і заключив договори оренди, про які люди не знали.

– Щоб ознайомитися із ситуацією на місці, яка вимагала негайного реагування, я виїхав у район, адже це – знову рейдерство. Справу передаю на розгляд антирейдерського штабу, засідання якого проходить кожного тижня, – наголосив Ігор Хміль. – «Землі забираються» при закінченні дії договору, або за взаємною згодою сторін. Потрібно детально з’ясовувати всі обставини ситуації. Але, як зауважують юристи, при посвідченні договорів в нотаріальній формі, шахрайство унеможливлює своє існування. Клони договорів не можуть з’явитися, адже сторони отримують кожний свій примірник.

Зазначене звернення мешканців буде розглянуто наступного вівторка на черговому засіданні обласного оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель та збіжжя.

Повернутись Створено: 3 жовтня 2017 року, 16:16 Переглядів: 1040

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація