28 січня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради (2 поверх) відбудеться засідання 16 чергової сесії

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Чергова сесія обласної Ради відбудеться 28 січня

    Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий видав розпорядження про скликання чергової 16-ї сесії обласної Ради 8 скликання. Вона відбудеться 28 січня. У порядку денному – 10 питань. Пленарне засідання сесії відбудеться з дотриманням встановлених правил і норм щодо карантину та з використанням відповідних засобів індивідуального захисту. Пр ....

  • Вінницька обласна програма «Питна вода»: громади можуть подавати заявки на участь до 15 лютого

    Вінницька обласна Рада 1 січня 2022 року розпочала прийом документів для участі в конкурсному відборі проєктів будівництва/реконструкції мереж і споруд водопостачання та водовідведення у рамках обласної програми «Питна вода» Вінницької області на 2021-2025 роки. Згідно із рішенням 15 сесії обласної Ради 8 скликання від 24 грудня 202 ....

  • У громадах Вінницької області завершився перший етап конкурсу «Комфортні громади»

    На Вінниччині завершився перший етап конкурсу «Комфортні громади» на 2021-2022 рік. Загалом для участі у ньому було подано 173 проєкти. Після схвалення на місцевому рівні 141 проєкт від 58 територіальних громад перейшов на другий обласний етап. До 14 січня вони мають пройти аналіз на відповідність технічним вимогам та комплектність. ....

Ігор Івасюк вручив дипломи магістрам-екологам – випускникам Академії безперервної освіти Роздрукувати

14 січня в комунальному закладі вищої освіти «Вінницька академія безперервної освіти» 23 випускники спеціальності «Екологія» отримали дипломи магістрів.

Заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк привітав випускників та керівника закладу Степана Дровозюка із цією подією та вручив дипломи випускникам.

— Ваша спеціальність є актуальною та необхідною для нашого суспільства й країни, тому що ви справді робите цей світ добрішим і комфортнішим, — звернувся до магістрів Ігор Івасюк. — Вирішуючи питання екологічної безпеки, досліджуючи екологічні проблеми Вінниччини й України, ви робите внесок у загальнолюдську тенденцію збереження світу!

Заступник голови обласної Ради звернув увагу на те, що випускники також  мають другу важливу спеціальність — викладачі екології та природознавства у вищих навчальних закладах.

— Це — рідкісне поєднання, бо ви, крім того, що є фахівцями галузі, ще й маєте педагогічну освіту. Ви маєте можливість викладати, а отже ваша місія стає ширшою, — сказав Ігор Івасюк. Я радий, що наша академія розвиває таку перспективну спеціальність. А завдяки потужному колективу науковців та матеріально-технічній базі кафедри Вінницька академія є одним із лідерів області в підготовці спеціалістів цього напряму.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.
 

Повернутись Створено: 14 січня 2022 року, 15:37 Переглядів: 325

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація