Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Відзнаку за «Заслуги перед Вінниччиною» отримають 8 жителів області

    Обласною відзнакою за «Заслуги перед Вінниччиною» нагородять 8 жителів Вінницької області. Відповідне рішення ухвалили депутати на 16-ій сесії обласної Ради. Нагородження буде приурочене до 90-річчя Вінниччини, яке відзначається цьогоріч. «За вагомий особистий внесок у розвиток Вінниччини та з нагоди відзначення 90-річчя утв ....

  • Громадам Вінниччини передають кисневі концентратори

    28 січня на позачерговій 17 сесії обласної Ради 8 скликання депутати погодили рішення про безоплатну передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області у власність територіальних громад медичного обладнання. 502 кисневі концентратори, загальною вартістю 15 млн 160,4 тис. грн, передадуть 16 територіальним гр ....

  • Внутрішньо переміщеним особам надаватимуть пільгові кредити на придбання житла: депутати доповнили програму новим Положенням

    28 січня на черговій 16 сесії обласної Ради 8 скликання депутати ухвалили рішення про доповнення «Комплексної регіональної програми пільгового довготермінового кредитування громадян, які потребують поліпшення житлових умов у Вінницькій області на 2018-2022 роки» додатком – «Положення про порядок надання пільгових довготерм ....

Ігор Івасюк взяв участь у відкритті Інституту Конфуція ВНТУ Роздрукувати

Заступник голови Вінницької обласної Ради Ігор Івасюк 15 жовтня взяв участь у відкритті Інституту Конфуція Вінницького Національного Технічного Університету.

- Наш університет співпрацює з Технологічним Університетом Ланчжоу, - зазначив Ігор Івасюк. – Із відкриттям інституту Конфуція співпраця поглиблюється в культурному та освітньому напрямках - це ознайомлення з традиціями, архітектурою Китаю, вивчення мови, обмін студентами. Дякую ректорові університету професорові Віктору Біліченку, проректорам та деканам та директорові інституту Конфуція ВНТУ Ван Хайчжень за плідну працю та відкриття можливостей для освітнього простору Вінниччини!

Онлай у відкритті університету Конфуція у Вінниці взяли участь Голова правління та генеральний секретар Китайського міжнародного освітнього фонду Чжао Ліншань, заступник директора відділу освіти провінції Ганьсу Сьу Хонвей, ректор Технологічного університету Ланчжоу Жуй Чжиюань, заступники ректора та начальники відділів.

ВНТУ і Технологічний університет Ланьчжоу уклали угоду про співпрацю наприкінці 2017 року. Крім двосторонніх обмінів та наукової співпраці вона передбачала ще створення у ВНТУ Інституту Конфуція. 

Програма Інститутів Конфуція почала впроваджуватися в 2004 році. Розробником програм ІК і безпосереднім керівником є Ханьбань (офіційне Міжнародне бюро Ради з китайської мови). Інститути працюють у співпраці з місцевими відділами коледжів і університетів.

В Україні діяло п'ять таких центрів:

- у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, 

- у Київському національному лінгвістичному університеті,

- у Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка

- у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна,

- у Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені Костянтина Ушинського.

Довідково.

Інститут Конфуція – це система науково-навчальних закладів для популяризації китайської мови, культури та мистецтва. У всьому світі на той час було створено 328 відділень, а в Україні – п’ять. У ВНТУ є курси з вивчення китайської мови, але Інститут Конфуція має  піднести їх на якісно новий рівень.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

 

Повернутись Створено: 16 жовтня 2021 року, 10:42 Переглядів: 343

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація