Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ігор Кревський: «70 відсотків вінничан байдужі до життя своєї громади» Роздрукувати

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський 19 квітня виступив із лекцією перед 200 педагогічними працівниками, які проходили навчання у Вінницькому обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників. Нагадаємо, такі неформальні зустрічі з вчителями області торік ініціював голова обласної Ради Сергій Татусяк. Їхня мета – інформувати освітян про діяльність обласної Ради і органів місцевого самоврядування регіону загалом та залучати педагогів до цієї діяльності.

Насамперед, Ігор Кревський повідомив аудиторії, що область вийшла на завершальну стадію роботи над Стратегією регіонального розвитку до 2020 року. На сьогодні стратегії розвитку своїх територіальних громад затвердили 643 сільських, селищних та міських ради, а також 23 райони.

Заступник голови нагадав, що робота зі стратегічного планування була розпочата обласною Радою півтора року тому, а вже на початку цього року було видане відповідне розпорядження Президента щодо напрацювання державної Стратегії регіонального розвитку України до 2020 р.

– Як бачите, ми розпочали цю роботу набагато раніше. І почали її, головним чином, через байдужість людей до того, що відбувається у їхньому населеному пункті. Фокус-групи, з якими ми працювали, показали, що 70 відсотків вінничан байдужі до життя своєї громади. А з такою позицією сподіватися на кращу перспективу не доводиться, – прокоментував Ігор Кревський.

Він додав, що наявність стратегії розвитку є одним з аргументів для того, щоб з тією чи іншою громадою працювали донорські організації. На сьогодні в області на постійній основі працює кілька таких фондів, з них найбільші – ПРООН і DESPRO. Ці міжнародні організації своїми проектами охоплюють 51 територіальну громаду у 17 районах Вінниччини, вклавши у них понад 5 млн. грн. власних коштів.

– А загалом тільки торік, завдяки грантовій діяльності, в область надійшло 4,2 млн. грн. донорських коштів, – повідомив 1-й заступник голови обласної Ради.

Ігор Кревський зазначив, що паралельно з цим також і обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад працюватиме над збільшенням свого фонду. Нагадаємо, торік він становив 2,2 млн. грн.

Повернутись Створено: 19 квітня 2013 року, 16:33 Переглядів: 936

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація