5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ігор Кревський бере участь у засіданні Асамблеї європейських регіонів Роздрукувати

Асамблея європейських регіонів (АЄР) проводить своє чергове засідання в Україні. Цього разу заходи відбуватимуться на Дніпропетровщині з 25 по 27 квітня. Вінницьку область, яка є членом Асамблеї з 2011 року, на засіданні представлятиме перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Спеціально для першого виїзного засідання АЄР у Дніпропетровську на площі між облдержадміністрацією та обласною радою споруджене «Європейське містечко». Головними заходами програми стануть: конференція АЄР «Розширення можливостей для міжрегіонального співробітництва в рамках Східного партнерства» та Міжнародний міжрегіональний форум співробітництва, участь у якому візьмуть близько 200 делегатів. Серед них представники регіонів європейських держав, дипломатичних установ, депутати Європарламенту, керівники регіонів України. Уряд України представлятимуть Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул та Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник. Асамблею – генеральний секретар АЄР Паскаль Гьорген.

Крім того українським та іноземним гостям продемонструють «візитівки» Дніпропетровщини – підприємство з ракетобудування ДП «Південний машинобудівний завод ім.О.М.Макарова» та селище Петриківку – центр всесвітньовідомого Петриківського розпису.

 

Повернутись Створено: 25 квітня 2013 року, 10:28 Переглядів: 911

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація