5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ігор Кревський: «До завершення 2014 року всі котельні будуть введені в дію» Роздрукувати

Протягом останнього місяця поточного року, з метою контролю виконання рішень Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради від 8 липня та 16 вересня 2014 року «Про впровадження енергозберігаючих технологій в закладах соціальної сфери та житлово-комунального господарства області» здійснено низку перевірок об’єктів комунальних підприємств «Вінницяоблтеплоенерго».

30 жовтня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Василь Федоришин та заступник генерального директора комунального підприємства “Вінницяоблтеплоенерго” Ігор Луценко відвідали Хмільницьку центральну районну лікарню.

Під час перевірки керівники обласних структур ознайомилися із станом виконання технічних робіт з переобладнання котельні зазначеного закладу на альтернативні види палива.

 

За словами фахівців, після встановлення нового котлоагрегату, в цій лікарні планується скорочення споживання природного газу на 250 тис. метрів кубічних за рік, що дасть можливість зекономити 1млн. 80 тис. грн.
 

Як зазначив Ігор Кревський, переведення котелень на альтернативні види палива проходить без особливих порушень. За підсумками перевірки, в кожному із 29 об’єктів комунальної власності обласної Ради розпочато відповідні роботи. Зокрема, проведено експертизу технічної документації; замовлено і доукомплектовується обладнання; виконуються необхідні будівельні роботи.

– Сподіваюся, що до завершення 2014 року всі котельні будуть введені в дію і державні кошти, в сумі 18 млн. грн., виділені на Вінницьку область, будуть освоєні, – прокоментував перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Повернутись Створено: 31 жовтня 2014 року, 17:06 Переглядів: 886

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація