23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ігор Кревський: «До завершення 2014 року всі котельні будуть введені в дію» Роздрукувати

Протягом останнього місяця поточного року, з метою контролю виконання рішень Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради від 8 липня та 16 вересня 2014 року «Про впровадження енергозберігаючих технологій в закладах соціальної сфери та житлово-комунального господарства області» здійснено низку перевірок об’єктів комунальних підприємств «Вінницяоблтеплоенерго».

30 жовтня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Василь Федоришин та заступник генерального директора комунального підприємства “Вінницяоблтеплоенерго” Ігор Луценко відвідали Хмільницьку центральну районну лікарню.

Під час перевірки керівники обласних структур ознайомилися із станом виконання технічних робіт з переобладнання котельні зазначеного закладу на альтернативні види палива.

 

За словами фахівців, після встановлення нового котлоагрегату, в цій лікарні планується скорочення споживання природного газу на 250 тис. метрів кубічних за рік, що дасть можливість зекономити 1млн. 80 тис. грн.
 

Як зазначив Ігор Кревський, переведення котелень на альтернативні види палива проходить без особливих порушень. За підсумками перевірки, в кожному із 29 об’єктів комунальної власності обласної Ради розпочато відповідні роботи. Зокрема, проведено експертизу технічної документації; замовлено і доукомплектовується обладнання; виконуються необхідні будівельні роботи.

– Сподіваюся, що до завершення 2014 року всі котельні будуть введені в дію і державні кошти, в сумі 18 млн. грн., виділені на Вінницьку область, будуть освоєні, – прокоментував перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Повернутись Створено: 31 жовтня 2014 року, 17:06 Переглядів: 802

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація