Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Ігор Кревський: Калинівський район – зразок для наслідування Роздрукувати

10 лютого про стан виконання доручення голови облдержадміністрації щодо соціально-економічного розвитку за 2013 рік перед керівництвом області та громадськістю району прозвітував голова Калинівської районної державної адміністрації Василь Поліщук. Він детально проаналізував, яких результатів вдалося досягти в галузях виробничої, соціально-економічної та культурної сфер району, а також поінформував про пріоритетні напрямки діяльності на поточний рік.

За його інформацією, протягом звітного періоду відбулось відчутне зміцнення матеріально-технічної бази в галузі охорони здоров’я – виконані ремонтні роботи в 13-ти амбулаторіях та 28-ми ФАПах на суму 2,6 млн. грн. У перспективних планах – відновлення статусу лікарні передового досвіду для Калинівської центральної лікарні.

Розпочали свою діяльність дитячі садочки в шести населених пунктах, що дало можливість охопити дошкільною освітою 250 дітей. За словами директора Департаменту освіти і науки ОДА Ігоря Івасюка, в освітянській галузі Калинівський район може бути взірцем на лише для районів Вінниччини. Так, започаткована у районі програма безкоштовного харчування для всіх учнів 1-12 класів стала базовою на державному рівні. За її зразком такі ж програми вже реалізовуються в інших областях України.

Як повідомила начальник управління і туризму ОДА Марія Скрипник, найкращих показників в області калинівчанам вдалось досягти і в культурній сфері. Районне керівництво доклало максимум зусиль для розвитку творчого та духовного потенціалу населення. Відтак, у 31-му закладі культури були здійснені капітальні та поточні ремонти, а також придбання обладнання на загальну суму понад 5 млн. грн.

В агропромисловому комплексі – у всіх категоріях господарств розширено посівні площі на 593 гектари. В порівнянні з попереднім роком, збільшено поголів’я великої рогатої худоби на 339 гол., корів – на 432 гол.

Протягом 2013 року у районі створено 912 нових робочих місць, що становить 127,6% від програмного завдання. На 17,8% зріс середній рівень заробітної плати, зокрема, у працівників сільського господарства – на 13,7%.

– Сьогоднішній звіт – це зразок для наслідування, як потрібно ставити завдання і як їх виконувати та відповідати за доручену справу. Своєю діяльністю ви формуєте нове обличчя населених пунктів, нову свідомість і культуру наших громадян, – наголосив у своєму виступі перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Він нагадав, що розроблена облрадою стратегія розвитку територіальних громад започаткована саме у Калинівському районі і подякував калинівчанам за ініціативність у залученні додаткових коштів для розвитку своїх територій (участь у 46-ти проектах).

Калинівщина завершила цикл річних звітів районів та міст обласного значення. Наразі обласна державна адміністрація систематизує доручення районам на поточний рік. До переліку завдань з освіти, охорони здоров’я та культури цьогоріч добавляться ремонт доріг, забезпечення населення якісною питною водою, розбудова спортивної інфраструктури.

Повернутись Створено: 11 лютого 2014 року, 09:53 Переглядів: 1582

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація