Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Ігор Кревський: Калинівський район – зразок для наслідування Роздрукувати

10 лютого про стан виконання доручення голови облдержадміністрації щодо соціально-економічного розвитку за 2013 рік перед керівництвом області та громадськістю району прозвітував голова Калинівської районної державної адміністрації Василь Поліщук. Він детально проаналізував, яких результатів вдалося досягти в галузях виробничої, соціально-економічної та культурної сфер району, а також поінформував про пріоритетні напрямки діяльності на поточний рік.

За його інформацією, протягом звітного періоду відбулось відчутне зміцнення матеріально-технічної бази в галузі охорони здоров’я – виконані ремонтні роботи в 13-ти амбулаторіях та 28-ми ФАПах на суму 2,6 млн. грн. У перспективних планах – відновлення статусу лікарні передового досвіду для Калинівської центральної лікарні.

Розпочали свою діяльність дитячі садочки в шести населених пунктах, що дало можливість охопити дошкільною освітою 250 дітей. За словами директора Департаменту освіти і науки ОДА Ігоря Івасюка, в освітянській галузі Калинівський район може бути взірцем на лише для районів Вінниччини. Так, започаткована у районі програма безкоштовного харчування для всіх учнів 1-12 класів стала базовою на державному рівні. За її зразком такі ж програми вже реалізовуються в інших областях України.

Як повідомила начальник управління і туризму ОДА Марія Скрипник, найкращих показників в області калинівчанам вдалось досягти і в культурній сфері. Районне керівництво доклало максимум зусиль для розвитку творчого та духовного потенціалу населення. Відтак, у 31-му закладі культури були здійснені капітальні та поточні ремонти, а також придбання обладнання на загальну суму понад 5 млн. грн.

В агропромисловому комплексі – у всіх категоріях господарств розширено посівні площі на 593 гектари. В порівнянні з попереднім роком, збільшено поголів’я великої рогатої худоби на 339 гол., корів – на 432 гол.

Протягом 2013 року у районі створено 912 нових робочих місць, що становить 127,6% від програмного завдання. На 17,8% зріс середній рівень заробітної плати, зокрема, у працівників сільського господарства – на 13,7%.

– Сьогоднішній звіт – це зразок для наслідування, як потрібно ставити завдання і як їх виконувати та відповідати за доручену справу. Своєю діяльністю ви формуєте нове обличчя населених пунктів, нову свідомість і культуру наших громадян, – наголосив у своєму виступі перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Він нагадав, що розроблена облрадою стратегія розвитку територіальних громад започаткована саме у Калинівському районі і подякував калинівчанам за ініціативність у залученні додаткових коштів для розвитку своїх територій (участь у 46-ти проектах).

Калинівщина завершила цикл річних звітів районів та міст обласного значення. Наразі обласна державна адміністрація систематизує доручення районам на поточний рік. До переліку завдань з освіти, охорони здоров’я та культури цьогоріч добавляться ремонт доріг, забезпечення населення якісною питною водою, розбудова спортивної інфраструктури.

Повернутись Створено: 11 лютого 2014 року, 09:53 Переглядів: 1638

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація