26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ігор Кревський: Калинівський район – зразок для наслідування Роздрукувати

10 лютого про стан виконання доручення голови облдержадміністрації щодо соціально-економічного розвитку за 2013 рік перед керівництвом області та громадськістю району прозвітував голова Калинівської районної державної адміністрації Василь Поліщук. Він детально проаналізував, яких результатів вдалося досягти в галузях виробничої, соціально-економічної та культурної сфер району, а також поінформував про пріоритетні напрямки діяльності на поточний рік.

За його інформацією, протягом звітного періоду відбулось відчутне зміцнення матеріально-технічної бази в галузі охорони здоров’я – виконані ремонтні роботи в 13-ти амбулаторіях та 28-ми ФАПах на суму 2,6 млн. грн. У перспективних планах – відновлення статусу лікарні передового досвіду для Калинівської центральної лікарні.

Розпочали свою діяльність дитячі садочки в шести населених пунктах, що дало можливість охопити дошкільною освітою 250 дітей. За словами директора Департаменту освіти і науки ОДА Ігоря Івасюка, в освітянській галузі Калинівський район може бути взірцем на лише для районів Вінниччини. Так, започаткована у районі програма безкоштовного харчування для всіх учнів 1-12 класів стала базовою на державному рівні. За її зразком такі ж програми вже реалізовуються в інших областях України.

Як повідомила начальник управління і туризму ОДА Марія Скрипник, найкращих показників в області калинівчанам вдалось досягти і в культурній сфері. Районне керівництво доклало максимум зусиль для розвитку творчого та духовного потенціалу населення. Відтак, у 31-му закладі культури були здійснені капітальні та поточні ремонти, а також придбання обладнання на загальну суму понад 5 млн. грн.

В агропромисловому комплексі – у всіх категоріях господарств розширено посівні площі на 593 гектари. В порівнянні з попереднім роком, збільшено поголів’я великої рогатої худоби на 339 гол., корів – на 432 гол.

Протягом 2013 року у районі створено 912 нових робочих місць, що становить 127,6% від програмного завдання. На 17,8% зріс середній рівень заробітної плати, зокрема, у працівників сільського господарства – на 13,7%.

– Сьогоднішній звіт – це зразок для наслідування, як потрібно ставити завдання і як їх виконувати та відповідати за доручену справу. Своєю діяльністю ви формуєте нове обличчя населених пунктів, нову свідомість і культуру наших громадян, – наголосив у своєму виступі перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Він нагадав, що розроблена облрадою стратегія розвитку територіальних громад започаткована саме у Калинівському районі і подякував калинівчанам за ініціативність у залученні додаткових коштів для розвитку своїх територій (участь у 46-ти проектах).

Калинівщина завершила цикл річних звітів районів та міст обласного значення. Наразі обласна державна адміністрація систематизує доручення районам на поточний рік. До переліку завдань з освіти, охорони здоров’я та культури цьогоріч добавляться ремонт доріг, забезпечення населення якісною питною водою, розбудова спортивної інфраструктури.

Повернутись Створено: 11 лютого 2014 року, 09:53 Переглядів: 1527

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація