Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Ігор Кревський: Калинівський район – зразок для наслідування Роздрукувати

10 лютого про стан виконання доручення голови облдержадміністрації щодо соціально-економічного розвитку за 2013 рік перед керівництвом області та громадськістю району прозвітував голова Калинівської районної державної адміністрації Василь Поліщук. Він детально проаналізував, яких результатів вдалося досягти в галузях виробничої, соціально-економічної та культурної сфер району, а також поінформував про пріоритетні напрямки діяльності на поточний рік.

За його інформацією, протягом звітного періоду відбулось відчутне зміцнення матеріально-технічної бази в галузі охорони здоров’я – виконані ремонтні роботи в 13-ти амбулаторіях та 28-ми ФАПах на суму 2,6 млн. грн. У перспективних планах – відновлення статусу лікарні передового досвіду для Калинівської центральної лікарні.

Розпочали свою діяльність дитячі садочки в шести населених пунктах, що дало можливість охопити дошкільною освітою 250 дітей. За словами директора Департаменту освіти і науки ОДА Ігоря Івасюка, в освітянській галузі Калинівський район може бути взірцем на лише для районів Вінниччини. Так, започаткована у районі програма безкоштовного харчування для всіх учнів 1-12 класів стала базовою на державному рівні. За її зразком такі ж програми вже реалізовуються в інших областях України.

Як повідомила начальник управління і туризму ОДА Марія Скрипник, найкращих показників в області калинівчанам вдалось досягти і в культурній сфері. Районне керівництво доклало максимум зусиль для розвитку творчого та духовного потенціалу населення. Відтак, у 31-му закладі культури були здійснені капітальні та поточні ремонти, а також придбання обладнання на загальну суму понад 5 млн. грн.

В агропромисловому комплексі – у всіх категоріях господарств розширено посівні площі на 593 гектари. В порівнянні з попереднім роком, збільшено поголів’я великої рогатої худоби на 339 гол., корів – на 432 гол.

Протягом 2013 року у районі створено 912 нових робочих місць, що становить 127,6% від програмного завдання. На 17,8% зріс середній рівень заробітної плати, зокрема, у працівників сільського господарства – на 13,7%.

– Сьогоднішній звіт – це зразок для наслідування, як потрібно ставити завдання і як їх виконувати та відповідати за доручену справу. Своєю діяльністю ви формуєте нове обличчя населених пунктів, нову свідомість і культуру наших громадян, – наголосив у своєму виступі перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Він нагадав, що розроблена облрадою стратегія розвитку територіальних громад започаткована саме у Калинівському районі і подякував калинівчанам за ініціативність у залученні додаткових коштів для розвитку своїх територій (участь у 46-ти проектах).

Калинівщина завершила цикл річних звітів районів та міст обласного значення. Наразі обласна державна адміністрація систематизує доручення районам на поточний рік. До переліку завдань з освіти, охорони здоров’я та культури цьогоріч добавляться ремонт доріг, забезпечення населення якісною питною водою, розбудова спортивної інфраструктури.

Повернутись Створено: 11 лютого 2014 року, 09:53 Переглядів: 1752

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація