Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Ігор Кревський: «Легше вести розмови, ніж відремонтувати перекошений паркан» Роздрукувати

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський вважає, що під час загальних зборів громадян, які відбудуться протягом лютого-квітня на Вінниччині, мають окреслюватися конкретні питання життєдіяльності територіальних громад. На цьому він наголошував під час засідань у районах, де звітували голови райдержадміністрацій та були присутні сільські голови. 

Ігор Кревський зауважив, що сходи сіл не повинні бути формальними, а доповіді сільських, міських голів «ні про що». Очільники громад мають чітко прозвітувати, що, коли та яким коштом зроблено у населеному пункті.

– Звичайно, розмови вести легше, ніж відремонтувати перекошений паркан чи впорядкувати кладовище в селі. Але я від імені обласної Ради закликаю сільських, селищних, міських голів бути відвертими і конкретними з громадою, – зазначив, зокрема в Іллінцях, І.Кревський.

Він також закликав колег-самоврядців максимально долучати до розвитку територій жителів громад.

– Має бути так звана самоорганізація, самодопомога… Бо коли людина включається в справу, то вона вважає її своєю, і тому цінує і береже, – сказав 1-й заступник голови облради.

Він додав, що обласна влада спільно з районною радою та адміністрацією намагатиметься забезпечити максимальну присутність на загальних зборах своїх представників.

 

Повернутись Створено: 17 січня 2014 року, 16:08 Переглядів: 893

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація