Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Ігор Кревський: «Легше вести розмови, ніж відремонтувати перекошений паркан» Роздрукувати

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський вважає, що під час загальних зборів громадян, які відбудуться протягом лютого-квітня на Вінниччині, мають окреслюватися конкретні питання життєдіяльності територіальних громад. На цьому він наголошував під час засідань у районах, де звітували голови райдержадміністрацій та були присутні сільські голови. 

Ігор Кревський зауважив, що сходи сіл не повинні бути формальними, а доповіді сільських, міських голів «ні про що». Очільники громад мають чітко прозвітувати, що, коли та яким коштом зроблено у населеному пункті.

– Звичайно, розмови вести легше, ніж відремонтувати перекошений паркан чи впорядкувати кладовище в селі. Але я від імені обласної Ради закликаю сільських, селищних, міських голів бути відвертими і конкретними з громадою, – зазначив, зокрема в Іллінцях, І.Кревський.

Він також закликав колег-самоврядців максимально долучати до розвитку територій жителів громад.

– Має бути так звана самоорганізація, самодопомога… Бо коли людина включається в справу, то вона вважає її своєю, і тому цінує і береже, – сказав 1-й заступник голови облради.

Він додав, що обласна влада спільно з районною радою та адміністрацією намагатиметься забезпечити максимальну присутність на загальних зборах своїх представників.

 

Повернутись Створено: 17 січня 2014 року, 16:08 Переглядів: 938

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація