03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ігор Кревський: «Медалісти Вінниччини – це золотий генофонд нашого майбутнього» Роздрукувати

30 травня від імені керівництва обласної Ради, облдержадміністрації та депутатського корпусу Вінниччини зі святом Останнього дзвоника учнів та вчителів Луко-Мелешківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів привітав перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

– Це яскраве і незабутнє свято, особливо, для кого цей дзвоник звучить востаннє, – для наших випускників. Сьогодні на Вінниччині 9100 старшокласників залишають стіни рідних шкіл, серед яких – 1180 медалістів. Такого показника немає ніде в Україні. І я радий цим досягненням, бо медалісти Вінниччини – це золотий генофонд нашого майбутнього, – наголосив Ігор Кревський, звертаючись з вітальним словом до учнівського та педагогічного колективу.

Він побажав випускникам наполегливості у виборі професії, ініціативності й активної життєвої позиції.
 
– Ви маєте виправдати надії та сподівання своїх батьків і наставників, щоб бути гідним зразком для наслідування, бути лідерами не лише серед своїх ровесників, а й у дорослому суспільстві, – зазначив перший заступник голови обласної Ради, завершуючи своє вітання.

Для довідки.

У Луко-Мелешківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів навчається 409 учнів, серед яких – 20 випускників.

Протягом нинішнього навчального року в предметних олімпіадах учні школи вибороли 43 призових місця.

Повернутись Створено: 30 травня 2014 року, 18:10 Переглядів: 1778

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація