03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ігор Кревський: «Ми маємо вийти на прозоре формування схем фінансування» Роздрукувати

18 квітня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів робочу нараду, на якій розглянуто питання налагодження ефективної співпраці щодо узгодженості принципів Порядку планування та фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища між Департаментом регіонального економічного розвитку і Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

У засіданні взяли участь представники зазначених департаментів, голова постійної комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Ігор Вернигор, голова постійної комісії з питань будівництва, розвитку населених пунктів та територій Микола Андрусишин, начальник Державної екологічної інспекції у Вінницькій області Юрій Дубовий.

– Необхідність нашої наради зумовлена тим, що ми маємо вийти на прозоре формування схем фінансування та використання коштів і прийняття таких рішень, які не викликали б запитань у депутатів та громадськості, оскільки це пов’язано з досить великими сумами, – наголосив Ігор Кревський, розпочинаючи засідання.

Так, у 2013 році загальна сума передбачених видатків на реалізацію природоохоронних заходів становить 14,8 млн. грн. За рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища профінансовано 31 захід, серед яких: відновлення пам’ятника садово-паркового мистецтва у с. Лука Мелешківська Вінницького району; берегоукріплення ділянок двох річок – Південний Буг і Згар; будівництво сміттєсортувальної станції на полігоні твердих побутових відходів у м. Калинівці; будівництво міні-очисних споруд обласної лікарні відновного лікування у м. Липовці; ІІІ етап будівництва мережі каналізації вулиць мікрорайону «Старе місто» у м. Вінниці; створення захисних лісових насаджень і полезахисних лісових смуг; проведення заходів з охорони тваринного світу і боротьби з браконьєрством та інші.

За інформацією Ігоря Кревського, на 2014 рік уже надійшли заявки з районів області на проведення природоохоронних заходів на суму 58 млн. грн.

– Конкурсній комісії обласного фонду охорони навколишнього природного середовища необхідно провести об’єктивну оцінку поданих заявок за участю депутатів обласної Ради, представників всіх фракцій і депутатських груп, а також громадських організацій, – підсумував перший заступник голови обласної Ради.

Повернутись Створено: 18 квітня 2014 року, 14:52 Переглядів: 1595

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація