23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ігор Кревський: «Ми маємо вийти на прозоре формування схем фінансування» Роздрукувати

18 квітня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів робочу нараду, на якій розглянуто питання налагодження ефективної співпраці щодо узгодженості принципів Порядку планування та фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища між Департаментом регіонального економічного розвитку і Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

У засіданні взяли участь представники зазначених департаментів, голова постійної комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Ігор Вернигор, голова постійної комісії з питань будівництва, розвитку населених пунктів та територій Микола Андрусишин, начальник Державної екологічної інспекції у Вінницькій області Юрій Дубовий.

– Необхідність нашої наради зумовлена тим, що ми маємо вийти на прозоре формування схем фінансування та використання коштів і прийняття таких рішень, які не викликали б запитань у депутатів та громадськості, оскільки це пов’язано з досить великими сумами, – наголосив Ігор Кревський, розпочинаючи засідання.

Так, у 2013 році загальна сума передбачених видатків на реалізацію природоохоронних заходів становить 14,8 млн. грн. За рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища профінансовано 31 захід, серед яких: відновлення пам’ятника садово-паркового мистецтва у с. Лука Мелешківська Вінницького району; берегоукріплення ділянок двох річок – Південний Буг і Згар; будівництво сміттєсортувальної станції на полігоні твердих побутових відходів у м. Калинівці; будівництво міні-очисних споруд обласної лікарні відновного лікування у м. Липовці; ІІІ етап будівництва мережі каналізації вулиць мікрорайону «Старе місто» у м. Вінниці; створення захисних лісових насаджень і полезахисних лісових смуг; проведення заходів з охорони тваринного світу і боротьби з браконьєрством та інші.

За інформацією Ігоря Кревського, на 2014 рік уже надійшли заявки з районів області на проведення природоохоронних заходів на суму 58 млн. грн.

– Конкурсній комісії обласного фонду охорони навколишнього природного середовища необхідно провести об’єктивну оцінку поданих заявок за участю депутатів обласної Ради, представників всіх фракцій і депутатських груп, а також громадських організацій, – підсумував перший заступник голови обласної Ради.

Повернутись Створено: 18 квітня 2014 року, 14:52 Переглядів: 1442

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація