03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ігор Кревський: «Міняється якість роботи – міняється якість життя» Роздрукувати

Результати звітів голів райдержадміністрацій та міських голів міст обласного значення про діяльність у 2013 році свідчать про правильну організацію роботи місцевих органів влади.

Таку думку висловив перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський під час наради у Мурованих Курилівцях. Він зауважив, що прогресивні зміни можна спостерігати у кожній територіальній громаді кожного району.

– Міняється якість підходів до роботи – міняється якість життя. А це – головний пріоритет діяльності як обласної влади, так і державної політики загалом, – сказав І.Кревський.

З року в рік громади успішно вчаться покращувати своє життя за рахунок позабюджетних коштів, додає перший заступник. І називає свіжий приклад: Томашпільський район виграв 500 тисяч євро у європейському конкурсі на розвиток сільськогосподарських кооперативів.

Ігор Кревський підкреслив, що такі гранти доступні для всіх громад, котрі не бажають вдовольнятися бюджетним ресурсом. Тим, хто не має досвіду участі у подібних програмах, може допомогти Ресурсно-інформаційний центр розвитку громад «Громади Вінниччини», що діє на базі Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування.

Перший заступник голови обласної Ради закликав, щоб згадані питання були обговорені під час загальних зборів громадян.

– Сходи сіл у Мурованокуриловецькому районі відбудуться з 10 лютого по 12 березня. Наша мета, щоб кожен житель району був обізнаний з нашими планами і став учасником цих планів, – зазначив голова районної ради Василь Гук.

Нагадаємо, обласна Рада відстоює позицію, аби так звані сходи сіл відбулися в громадах не формально, а змістовно, з визначенням чіткого плану роботи.

 

 

Повернутись Створено: 24 січня 2014 року, 11:38 Переглядів: 1720

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація