Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Ігор Кревський окреслив завдання місцевого самоврядування на 2014 рік Роздрукувати

24 грудня відбулось пленарне засідання 28 сесії Тростянецької районної ради. Депутати розглянули 18 питань, в обговоренні яких взяв участь перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський. Він поінформував про основні рішення, прийняті останньою 20 сесією обласної Ради та наголосив на завданнях, поставлених перед органами місцевого самоврядування на 2014 рік.

– Одним із визначальних напрямів нашої спільної роботи є залучення інвестицій, додаткових коштів у розвиток громад шляхом налагодження міжрегіонального співробітництва, міжнародних зв'язків, у тому числі і через міжнародні, вітчизняні та обласні фонди, – підкреслив І. Кревський.

Він повідомив, що на даний час обласною владою підтримується реалізація 82 інвестиційних проектів загальною вартістю понад 17 млрд. гривень. Ці кошти будуть спрямовані на покращення соціально-економічного розвитку Вінниччини.

– Сьогодні найважливішим є питання своєчасної та якісної підготовки проектів бюджетів на 2014 рік в районних, селищних та сільських радах. Адже, за 11 місяців 2013 року забезпечено виконання зведеного бюджету області по власних і закріплених доходах на 100 відсотків. По темпах приросту доходної частини бюджету область на 7 місці серед регіонів України, – зауважив І. Кревський.

Перший заступник голови облради повідомив, що у січні 2014 року заплановано проведення щоквартальних звітів голів райдержадміністрацій перед керівництвом області та громадськістю своїх районів, під час яких підбиватимуться підсумки результатів діяльності у соціально-економічному розвитку. А в лютому-березні звіти продовжаться під час проведення зборів громадян за місцем проживання.

Також І. Кревський наголосив, що одним із головних пріоритетів в роботі обласної влади визначено покращення роботи галузі охорони здоров’я. За результатами діяльності попереднього року 2013 року – відкрито 18 нових сучасних закладів первинної мережі у сільській місцевості та 2 амбулаторії в м. Вінниці, відремонтовано 804 закладів охорони здоров’я на загальну суму 116,5 млн. гривень.

Впродовж 2013 року в області проводилася послідовна робота щодо забезпечення стабільного розвитку освітньої галузі. Було відкрито 39 дошкільних навчальних закладів. Проведено капітальні ремонти у 220 дошкільних навчальних закладах та поточні ремонти в абсолютно усіх закладах.

Перший заступник голови обласної Ради зауважив, що пріоритетними завданнями на майбутній рік є також будівництво доріг, водогонів, формування інфраструктури розвитку фізичної культури і спорту.

– Ми чудово розуміємо, що наше завдання – не лише підбивати підсумки проведеної роботи, а головне – аналізувати та прогнозувати майбутнє, бути готовими до наступних життєвих викликів, – резюмував І. Кревський.

Повернутись Створено: 25 грудня 2013 року, 12:35 Переглядів: 994

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація