Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Ігор Кревський окреслив завдання місцевого самоврядування на 2014 рік Роздрукувати

24 грудня відбулось пленарне засідання 28 сесії Тростянецької районної ради. Депутати розглянули 18 питань, в обговоренні яких взяв участь перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський. Він поінформував про основні рішення, прийняті останньою 20 сесією обласної Ради та наголосив на завданнях, поставлених перед органами місцевого самоврядування на 2014 рік.

– Одним із визначальних напрямів нашої спільної роботи є залучення інвестицій, додаткових коштів у розвиток громад шляхом налагодження міжрегіонального співробітництва, міжнародних зв'язків, у тому числі і через міжнародні, вітчизняні та обласні фонди, – підкреслив І. Кревський.

Він повідомив, що на даний час обласною владою підтримується реалізація 82 інвестиційних проектів загальною вартістю понад 17 млрд. гривень. Ці кошти будуть спрямовані на покращення соціально-економічного розвитку Вінниччини.

– Сьогодні найважливішим є питання своєчасної та якісної підготовки проектів бюджетів на 2014 рік в районних, селищних та сільських радах. Адже, за 11 місяців 2013 року забезпечено виконання зведеного бюджету області по власних і закріплених доходах на 100 відсотків. По темпах приросту доходної частини бюджету область на 7 місці серед регіонів України, – зауважив І. Кревський.

Перший заступник голови облради повідомив, що у січні 2014 року заплановано проведення щоквартальних звітів голів райдержадміністрацій перед керівництвом області та громадськістю своїх районів, під час яких підбиватимуться підсумки результатів діяльності у соціально-економічному розвитку. А в лютому-березні звіти продовжаться під час проведення зборів громадян за місцем проживання.

Також І. Кревський наголосив, що одним із головних пріоритетів в роботі обласної влади визначено покращення роботи галузі охорони здоров’я. За результатами діяльності попереднього року 2013 року – відкрито 18 нових сучасних закладів первинної мережі у сільській місцевості та 2 амбулаторії в м. Вінниці, відремонтовано 804 закладів охорони здоров’я на загальну суму 116,5 млн. гривень.

Впродовж 2013 року в області проводилася послідовна робота щодо забезпечення стабільного розвитку освітньої галузі. Було відкрито 39 дошкільних навчальних закладів. Проведено капітальні ремонти у 220 дошкільних навчальних закладах та поточні ремонти в абсолютно усіх закладах.

Перший заступник голови обласної Ради зауважив, що пріоритетними завданнями на майбутній рік є також будівництво доріг, водогонів, формування інфраструктури розвитку фізичної культури і спорту.

– Ми чудово розуміємо, що наше завдання – не лише підбивати підсумки проведеної роботи, а головне – аналізувати та прогнозувати майбутнє, бути готовими до наступних життєвих викликів, – резюмував І. Кревський.

Повернутись Створено: 25 грудня 2013 року, 12:35 Переглядів: 942

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація