03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ігор Кревський ознайомився із діяльністю комунального закладу Вінницької обласної Ради Роздрукувати

21 жовтня, в рамках здійснення контролю за виконанням рішень про впровадження енергозберігаючих технологій в закладах соціальної сфери, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та голова Немирівської районної ради Володимир Дзевелюк відвідали комунальний заклад „Брацлавський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад – загальноосвітню школу-інтернат І-ІІІ ступенів-гімназію  Вінницької обласної Ради”.

Під час зустрічі директор школи-інтернату Ніна Куляс поінформувала про особливості навчально-виховного процесу, а також ознайомила перевіряючих із матеріально-технічною базою їхнього закладу.

Зокрема, керівники області та району оглянули навчальні кабінети, обладнані мультимедійними дошками та комп’ютерами; кімнати для проживання і відпочинку дітей, спортзали, кабінети для психологічного розвантаження й проведення дозвілля вихованців; кімнати гігієни, вбиральні та інші приміщення, необхідні для забезпечення належних умов проживання і виховання учнів.

В рамках здійснення контролю за виконанням рішень про впровадження енергозберігаючих технологій, під час відвідин було також оцінено стан підготовки котельні закладу до опалювального сезону.

Результати перевірки виявили необхідність пришвидшення виконання окремих технічних робіт щодо встановлення нового котлоагрегата, який працюватиме на альтернативних видах палива. Зокрема, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський акцентував увагу керівництва комунального закладу на негайному вирішенні цієї проблеми.

Повернутись Створено: 22 жовтня 2014 року, 18:03 Переглядів: 957

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація