5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ігор Кревський ознайомився із підготовкою до опалювального сезону в комунальних закладах області Роздрукувати

24 вересня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський спільно з Генеральним директором комунального підприємства “Вінницяоблтеплоенерго” Володимиром Мосійчуком відвідали комунальні заклади області, щоб перевірити стан підготовки до опалювального сезону.

Зокрема, керівники ознайомились із роботою котельні у Вінницькій обласній психіатричній лікарні №2, яка знаходиться в селище Березина Вінницького району. Котельня цього закладу переводиться на альтернативні види палива, чим безпосередньо займається підприємство “Вінницяоблтеплоенерго”. Ігор Кревський ознайомився із роботою котельні та її технічного обладнання в цьому комунальному закладі з метою контролю за виконанням рішення Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Вінницької обласної Ради від 16 вересня 2014 року “Про впровадження енергозберігаючих технологій в закладах соціальної сфери та житлово-комунального господарства області”.

На об’єкті змонтовано котел для паління на дровах, наявна система подачі сировини, димовідведення, підготовлено персонал. До роботи готові і газові котли, які раніше експлуатувалися, як запасний варіант у випадку відключення електроенергії. Особливістю об’єкту теплозабезпечення лікарні є те, що він обслуговує комунальний заклад з цілодобовим перебуванням у ньому людей із особливими потребами. Також було оглянуто місце складування і висушування дров, які проходять відповідну обробку і вологість яких відповідає технічним умовам роботи котла. Проблемним питанням закладу залишається заміна близько 200 вікон, які експлуатуються з моменту будівництва лікарні. В цілому передбачається економія коштів на енергозбереженні цього закладу від 25 до 30%.

Крім того, Ігор Кревський відвідав Прибузьку спеціальну загальноосвітню школу-інтернат в селі Агрономічне Вінницького району, де ознайомився із матеріально-технічним станом системи теплозабезпечення. Зазначений заклад не включений в перелік заходів із газопереведення в поточному році, тому здійснюються роботи по підвищенню енергоефективності і вдосконалення обладнання в котельні. На даний час силами керівництва закладу було утеплено вікна і покрівлю, проводяться профілактичні роботи з підготовки наявних котлів до роботи на вугіллі у випадку відключення газопостачання.

- Першочерговими заходами, поки дозволяють погодні умови, залишаються: підготовка до забезпечення дровами і вугіллям, доставка їх до комунальних закладів області. Треба вже це робити, користуючись наявністю вугілля на складах і відсутністю перебоїв у постачанні. Сировина має бути відповідним чином підготовлена, зберігатися у належних для цього надійних місцях. Не менш важливим є постійний контроль за якістю робіт у цьому напрямі, враховуючи стислі терміни і графіки виконання робіт у поточному році, - прокоментував Ігор Кревський.

Довідка: Комунальне підприємство “Вінницяоблтеплоенерго” планує у 2014 році перевести 16 котелень бюджетних установ області на альтернативні види палива. Споживання природного газу припадає на 62% населення Вінницької області, 19% - промислові та інші підприємства, 15% - підприємства Теплокомуненерго, 3% - бюджетні організації та установи.

 

Повернутись Створено: 25 вересня 2014 року, 12:24 Переглядів: 862

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація