26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ігор Кревський ознайомився із підготовкою до опалювального сезону в комунальних закладах області Роздрукувати

24 вересня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський спільно з Генеральним директором комунального підприємства “Вінницяоблтеплоенерго” Володимиром Мосійчуком відвідали комунальні заклади області, щоб перевірити стан підготовки до опалювального сезону.

Зокрема, керівники ознайомились із роботою котельні у Вінницькій обласній психіатричній лікарні №2, яка знаходиться в селище Березина Вінницького району. Котельня цього закладу переводиться на альтернативні види палива, чим безпосередньо займається підприємство “Вінницяоблтеплоенерго”. Ігор Кревський ознайомився із роботою котельні та її технічного обладнання в цьому комунальному закладі з метою контролю за виконанням рішення Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Вінницької обласної Ради від 16 вересня 2014 року “Про впровадження енергозберігаючих технологій в закладах соціальної сфери та житлово-комунального господарства області”.

На об’єкті змонтовано котел для паління на дровах, наявна система подачі сировини, димовідведення, підготовлено персонал. До роботи готові і газові котли, які раніше експлуатувалися, як запасний варіант у випадку відключення електроенергії. Особливістю об’єкту теплозабезпечення лікарні є те, що він обслуговує комунальний заклад з цілодобовим перебуванням у ньому людей із особливими потребами. Також було оглянуто місце складування і висушування дров, які проходять відповідну обробку і вологість яких відповідає технічним умовам роботи котла. Проблемним питанням закладу залишається заміна близько 200 вікон, які експлуатуються з моменту будівництва лікарні. В цілому передбачається економія коштів на енергозбереженні цього закладу від 25 до 30%.

Крім того, Ігор Кревський відвідав Прибузьку спеціальну загальноосвітню школу-інтернат в селі Агрономічне Вінницького району, де ознайомився із матеріально-технічним станом системи теплозабезпечення. Зазначений заклад не включений в перелік заходів із газопереведення в поточному році, тому здійснюються роботи по підвищенню енергоефективності і вдосконалення обладнання в котельні. На даний час силами керівництва закладу було утеплено вікна і покрівлю, проводяться профілактичні роботи з підготовки наявних котлів до роботи на вугіллі у випадку відключення газопостачання.

- Першочерговими заходами, поки дозволяють погодні умови, залишаються: підготовка до забезпечення дровами і вугіллям, доставка їх до комунальних закладів області. Треба вже це робити, користуючись наявністю вугілля на складах і відсутністю перебоїв у постачанні. Сировина має бути відповідним чином підготовлена, зберігатися у належних для цього надійних місцях. Не менш важливим є постійний контроль за якістю робіт у цьому напрямі, враховуючи стислі терміни і графіки виконання робіт у поточному році, - прокоментував Ігор Кревський.

Довідка: Комунальне підприємство “Вінницяоблтеплоенерго” планує у 2014 році перевести 16 котелень бюджетних установ області на альтернативні види палива. Споживання природного газу припадає на 62% населення Вінницької області, 19% - промислові та інші підприємства, 15% - підприємства Теплокомуненерго, 3% - бюджетні організації та установи.

 

Повернутись Створено: 25 вересня 2014 року, 12:24 Переглядів: 752

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація