23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ігор Кревський ознайомився із роботою обласного медичного об'єднання “Фтизіатрія” Роздрукувати

18 вересня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський відвідав комунальний заклад Вінницького обласного спеціалізованого територіального медичного об'єднання “Фтизіатрія” (колишній обласний протитуберкульозний диспансер).

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський спільно з головою Обласного фонду сприяння інвестиціям та будівництву Володимиром Бабошиним у супроводі головного лікаря Вінницького обласного спеціалізованого територіального медичного об'єднання “Фтизіатрія” Олександра Служивого ознайомилися із станом матеріально-технічної бази комунального закладу. Зокрема, було оглянуто котельню, системи тепло і водопостачання, стан будівель, обладнання. Головний лікар Олександр Служивий повідомив, що існує невідкладна потреба у капітальному ремонті закладу: утепленні фасадів і приміщень, даху корпусів, заміні старих вікон. Необхідне забезпечення автономним живленням, тому що заклад не захищений від можливих перебоїв із постачанням електроенергії.  

Також Олександр Служивий розповів, що бюджет закладу становить 37 млн. грн., з яких 5 млн.грн. витрачається лише на тепло і водопостачання. В котельні закладу  працює 3 газових котли і 1 паровий. Крім того, обласне спеціалізоване територіальне медичне об'єднання “Фтизіатрія” потребу оновлення пересувних автомобілів-флюрографів (4-5 одиниць), які забезпечують діагностику для мешканців Вінниччини. Слід зазначити, що заклад повністю забезпечений медикаментами в рамках Державної програми боротьби з туберкульозом, харчуванням та білизною. Ігор Кревський в свою чергу наголосив, що обласна влада сприятиме у вирішенні проблем закладу і підкреслив необхідність запроваджувати технології економії тепла і енергії в умовах проблем із газопостачанням в Україну.

Довідка: в комунальному закладі (колишній обласний протитуберкульозний диспансер) Вінницького обласного спеціалізованого територіального медичного об'єднання “Фтизіатрія” є 460 ліжко-місць, проходить лікування 313 хворих, 60% з яких особи, які відбули покарання в системі пенітенціарної служби. 

Повернутись Створено: 18 вересня 2014 року, 16:14 Переглядів: 1097

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація