26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ігор Кревський ознайомився із станом підготовки до опалювального сезону в комунальних закладах обласної Ради Роздрукувати

На виконання рішень Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради від 8 липня та 16 вересня 2014 року «Про впровадження енергозберігаючих технологій в закладах соціальної сфери та житлово-комунального господарства області» здійснено низку контрольних перевірок об’єктів комунальних підприємств «Вінницяоблтеплоенерго». 7 жовтня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський спільно із заступником Генерального директора комунального підприємства “Вінницяоблтеплоенерго” Ігорем Луценком відвідали Жмеринський психоневрологічний будинок-інтернат та Вінницьку обласну психіатричну лікарню №2.

Керівники перевірили стан підготовки до опалювального сезону, ознайомившись із новим обладнанням котелень та матеріально-технічною базою цих закладів.

За інформацією першого заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського, на цих об’єктах фактично завершуються роботи із монтажу котлоагрегатів (потужністю 500 і більше кВат), їхньої наладки та запуску; підраховано економічну доцільність переходу на альтернативні види палива. Наприклад, у Жмеринському психоневрологічному будинку-інтернаті планується скорочення споживання природного газу на 140 тис. кубічних метрів, що становить різницю у витратах – 603 тис. грн. Всі зекономлені кошти, відповідно до Постанови КМУ від 9 липня 2014 року № 296 «Деякі питання забезпечення населення, підприємств, установ та організацій природним газом до кінця опалювального сезону 2014/15 року», мають залишатися в розпорядженні експлуатуючих організацій, з подальшим їх використанням на розвиток енергозберігаючих технологій на зазначених котельнях і заміну тепломереж, та переведення на альтернативні види палива інших котелень, які обслуговує експлуатуюча організація.

Зокрема, за словами Ігоря Кревського, комунальне підприємство «Вінницяоблтеплоенерго» володіє значним досвідом з організації монтажу та експлуатації котлів і виробництва тепла; має технічно підготовлений персонал, власну інфраструктуру наладки та ремонту котлоагрегатів. Окрім того, відповідно до норм, яких вимагає технологічна характеристика котлів, проводиться підготовка паливної сировини.

Прикладом заготівлі палива є котельня Вінницької обласної психіатричної лікарні №2, де розміщено місце складування і висушування дров, які проходять відповідну обробку і вологість яких відповідає технічним умовам роботи котла.

 

Варто зазначити, що потреба паливних дров за період опалювального сезону комунальним підприємством «Вінницяоблтеплоенерго» складає 20 тис. кубічних метрів.

Також зазначеним підприємством розробляється і фінансується система логістики із підготовки паливної сировини, її заготівлі та доставки; придбання відповідного технологічного обладнання; пошуку кредитних ресурсів.

 

Загалом, комунальне підприємство “Вінницяоблтеплоенерго” планує у 2014 році перевести на альтернативні види палива 16 котелень бюджетних установ області.

Повернутись Створено: 8 жовтня 2014 року, 16:43 Переглядів: 1235

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація