Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Ігор Кревський ознайомився із станом підготовки до опалювального сезону в комунальних закладах обласної Ради Роздрукувати

На виконання рішень Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради від 8 липня та 16 вересня 2014 року «Про впровадження енергозберігаючих технологій в закладах соціальної сфери та житлово-комунального господарства області» здійснено низку контрольних перевірок об’єктів комунальних підприємств «Вінницяоблтеплоенерго». 7 жовтня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський спільно із заступником Генерального директора комунального підприємства “Вінницяоблтеплоенерго” Ігорем Луценком відвідали Жмеринський психоневрологічний будинок-інтернат та Вінницьку обласну психіатричну лікарню №2.

Керівники перевірили стан підготовки до опалювального сезону, ознайомившись із новим обладнанням котелень та матеріально-технічною базою цих закладів.

За інформацією першого заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського, на цих об’єктах фактично завершуються роботи із монтажу котлоагрегатів (потужністю 500 і більше кВат), їхньої наладки та запуску; підраховано економічну доцільність переходу на альтернативні види палива. Наприклад, у Жмеринському психоневрологічному будинку-інтернаті планується скорочення споживання природного газу на 140 тис. кубічних метрів, що становить різницю у витратах – 603 тис. грн. Всі зекономлені кошти, відповідно до Постанови КМУ від 9 липня 2014 року № 296 «Деякі питання забезпечення населення, підприємств, установ та організацій природним газом до кінця опалювального сезону 2014/15 року», мають залишатися в розпорядженні експлуатуючих організацій, з подальшим їх використанням на розвиток енергозберігаючих технологій на зазначених котельнях і заміну тепломереж, та переведення на альтернативні види палива інших котелень, які обслуговує експлуатуюча організація.

Зокрема, за словами Ігоря Кревського, комунальне підприємство «Вінницяоблтеплоенерго» володіє значним досвідом з організації монтажу та експлуатації котлів і виробництва тепла; має технічно підготовлений персонал, власну інфраструктуру наладки та ремонту котлоагрегатів. Окрім того, відповідно до норм, яких вимагає технологічна характеристика котлів, проводиться підготовка паливної сировини.

Прикладом заготівлі палива є котельня Вінницької обласної психіатричної лікарні №2, де розміщено місце складування і висушування дров, які проходять відповідну обробку і вологість яких відповідає технічним умовам роботи котла.

 

Варто зазначити, що потреба паливних дров за період опалювального сезону комунальним підприємством «Вінницяоблтеплоенерго» складає 20 тис. кубічних метрів.

Також зазначеним підприємством розробляється і фінансується система логістики із підготовки паливної сировини, її заготівлі та доставки; придбання відповідного технологічного обладнання; пошуку кредитних ресурсів.

 

Загалом, комунальне підприємство “Вінницяоблтеплоенерго” планує у 2014 році перевести на альтернативні види палива 16 котелень бюджетних установ області.

Повернутись Створено: 8 жовтня 2014 року, 16:43 Переглядів: 1260

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація