23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ігор Кревський погасив марку "Краса і велич України. Вінниця" Роздрукувати

В  рамках святкування Дня міста,  5 вересня  в приміщенні обласного  краєзнавчого музею   відбулося  урочисте погашення марки та конверту першим заступником голови обласної Ради Ігорем Кревським, міським головою Володимиром Гройсманом  та заступником голови обласної державної адміністрації        Романом Аксельродом.

 Урочисте погашення марки та конверту  відбулось на марці „Вінниця”, яку випущено тиражем 185 тисяч примірників, де зображена Водонапірна вежа,  а на конверті „Перший день” „Вінниця" (4100 примірників) – арку Центрального парку ім. Горького.

З нагоди святкування 650-річчя з часу заснування міста Вінниці, державним підприємством „Укрпошта” виготовлено пам'ятний штемпель спецпогашення „650 років з часу заснування м. Вінниця”, яким також було погашено нову марку та конверт.

„Укрпошта" до Дня міста виготовила ще й картмаксимум у кількості 4 тис., на якому теж зображено Вежу. Це художня картка є видом філателістичної продукції. На її чільному боці наклеєна марка, яку гасять відповідним штемпелем. Зображення на картці і марці аналогічні.

Обласний краєзнавчий музеї  з 29 серпня до 15 вересня  проводе   тематичну виставку „Вінниця: історія і сучасність на поштових листівках”. В експозиції зібрано понад  800 примірників листівок, на яких зображена Вінниця у різні часи. На цій виставці вперше представлені всі відомі поштові листівки із зображенням видів міста, починаючи з кінця 19 сторіччя і до сьогоднішніх часів. 

 

Повернутись Створено: 6 вересня 2013 року, 14:44 Переглядів: 1489

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація