Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Ігор Кревський погасив марку "Краса і велич України. Вінниця" Роздрукувати

В  рамках святкування Дня міста,  5 вересня  в приміщенні обласного  краєзнавчого музею   відбулося  урочисте погашення марки та конверту першим заступником голови обласної Ради Ігорем Кревським, міським головою Володимиром Гройсманом  та заступником голови обласної державної адміністрації        Романом Аксельродом.

 Урочисте погашення марки та конверту  відбулось на марці „Вінниця”, яку випущено тиражем 185 тисяч примірників, де зображена Водонапірна вежа,  а на конверті „Перший день” „Вінниця" (4100 примірників) – арку Центрального парку ім. Горького.

З нагоди святкування 650-річчя з часу заснування міста Вінниці, державним підприємством „Укрпошта” виготовлено пам'ятний штемпель спецпогашення „650 років з часу заснування м. Вінниця”, яким також було погашено нову марку та конверт.

„Укрпошта" до Дня міста виготовила ще й картмаксимум у кількості 4 тис., на якому теж зображено Вежу. Це художня картка є видом філателістичної продукції. На її чільному боці наклеєна марка, яку гасять відповідним штемпелем. Зображення на картці і марці аналогічні.

Обласний краєзнавчий музеї  з 29 серпня до 15 вересня  проводе   тематичну виставку „Вінниця: історія і сучасність на поштових листівках”. В експозиції зібрано понад  800 примірників листівок, на яких зображена Вінниця у різні часи. На цій виставці вперше представлені всі відомі поштові листівки із зображенням видів міста, починаючи з кінця 19 сторіччя і до сьогоднішніх часів. 

 

Повернутись Створено: 6 вересня 2013 року, 14:44 Переглядів: 1542

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація