03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ігор Кревський: «Посередниками між владою і громадою повинні стати депутати» Роздрукувати

25 липня у Гайсині звітував голова райдержадміністрації Сергій Скіць перед керівництвом області та громадськістю району. На зібранні обговорювалися результати роботи другого кварталу поточного року щодо соціально-економічного розвитку на 2013 рік із визначенням конкретних заходів поліпшення надання якості послуг в галузі охорони здоров’я, освіти, культури, розвитку агропромислового комплексу, підвищення рівня заробітної плати, легалізації робочих місць, покращення благоустрою території, розвитку житлового будівництва.

Як було зазначено у звіті очільника району, у галузі медицини Гайсинською районною державною адміністрацією розроблений план проведення ремонтних робіт у 2013 році, в якому заплановано провести ремонтні роботи в 5-ти амбулаторіях на суму 826,0 тис. грн., та 39-ти ФАПах на суму 932,0 тис. грн.

Виконується постанова Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2012 року №907 «Про затвердження Порядку часткового відшкодування вартості лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою».

В освітянській галузі проведено громадське обговорення щодо якості надання освітянських послуг в розрізі кожної територіальної громади та розроблено план оптимізації освітньої мережі. Виділено 300 тис. грн. на освітню галузь.

Забезпечено належний рівень передрейсового технічного контролю шкільних автобусів, стану здоров’я та професійного рівня водіїв, які підвозять дітей до загальноосвітніх шкіл.

У розвитку агропромислового комплексу – сформована структура посівних площ під урожай 2013 року, яка відповідає оптимально допустимим нормам.

Станом на 1 липня 2013 року в сільськогосподарських підприємствах утримується 5928 голів ВРХ, в тому числі 2681 голів корів. Чисельність ВРХ до початку року збільшилась на 18 голів, в тому числі корів – на 113 голів.

Станом на 18.07.2013 року 27 місцевими територіальними громадами (100%) укладено 100 соціальних угод щодо співпраці місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з підприємствами, які здійснюють господарську діяльність на суму 3784,6 тис. грн.

Середня заробітна плата у районі становить 2650 грн., що на 10,6% більше до відповідного періоду минулого року. Проведено 17 рейдів робочих груп з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. За результатами перевірки легалізовано 24 робочих місця.

За інформацією начальника управління культури і туризму ОДА Марії Скрипник, на Гайсинщині позитивно оцінили роботу культурних закладів як кращих в області. Проведена системна робота з проведення ремонтних робіт у 12 закладах культури на загальну суму 360 тис. грн. бюджетних та спонсорських асигнувань.

В ході обговорення звітної доповіді перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський звернувся до представників органів місцевого самоврядування району і запропонував провести подібні зустрічі у своїх громадах та поінформувати про пріоритети роботи як районної, так і обласної влади.

– У вашому районі 400 депутатів різного рівня і саме депутати мають стати посередниками між владою і громадами у питаннях покращення життя, – заявив І.Кревський.

Також перший заступник голови обласної Ради повідомив, що Вінницька область є учасником у 2 вітчизняних і 4 закордонних грантових проектах. Зокрема, третій етап українсько-швейцарського проекту DESPRO, який вже розпочав своє впровадження на Вінниччині, надає можливість залучити у свої громади до 850 тис. грн. додаткових коштів.

На завершення Ігор Кревський подякував керівникам району, сільським і селищним головам за співпрацю і закликав до подальшої активної діяльності всіх громад та депутатського корпусу району.

Повернутись Створено: 26 липня 2013 року, 13:05 Переглядів: 942

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація