03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ігор Кревський привітав працівників самоврядної гілки влади Немирівського району Роздрукувати

6 грудня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський привітав самоврядців Немирівщини з нагоди державного свята на урочистому зібранні, що проходило у районному Будинку культури. Він вручив кращим представникам самоврядної гілки влади Почесні відзнаки Вінницької обласної Ради «За вагомий внесок у розвиток Вінниччини», грамоти та цінні подарунки.

– Сьогодні перед керівниками органів місцевого самоврядування , незалежно від їхніх політичних поглядів, особистих переконань, стоїть одне завдання: працювати на зміцнення матеріально-фінансової основи, на задоволення потреб громади в цілому та кожного жителя зокрема, – зауважив голова районної ради Володимир Дзевелюк, вітаючи своїх земляків.

– Ваш район має найбільшу мережу територіальних громад і по всіх показниках соціально-економічного розвитку ви входите в п’ятірку кращих в області. Переконаний, що ці лідируючі позиції в багатьох галузях вдалось досягнути саме завдяки тісній співпраці виконавчої та самоврядної гілок влади, а також активній діяльності сільських та селищних голів, – підкреслив І. Кревський, звертаючись до учасників зібрання.

Висловлюючи вітання від імені голови обласної Ради Сергія Татусяка та голови ОДА Івана Мовчана, він подякував всім представникам органів місцевого самоврядування Немирівщини за співпрацю і побажав сил та наснаги на добрі справи.

– Вашою наполегливою працею та волею, високим професіоналізмом створюється історія самоврядності Вінниччини. Переконані, що з такою командою, з такими традиціями і досвідом ми здатні вирішити будь-які найскладніші завдання, - запевнив Ігор Кревський.

З нагоди свята кращі працівники органів місцевого самоврядування та ветерани були нагороджені почесними відзнаками, грамотами та цінними подарунками.

Урочисте зібрання завершилось святковим концертом.

 

Повернутись Створено: 6 грудня 2013 року, 18:08 Переглядів: 974

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація