21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Ігор Кревський привітав працівників самоврядної гілки влади Немирівського району Роздрукувати

6 грудня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський привітав самоврядців Немирівщини з нагоди державного свята на урочистому зібранні, що проходило у районному Будинку культури. Він вручив кращим представникам самоврядної гілки влади Почесні відзнаки Вінницької обласної Ради «За вагомий внесок у розвиток Вінниччини», грамоти та цінні подарунки.

– Сьогодні перед керівниками органів місцевого самоврядування , незалежно від їхніх політичних поглядів, особистих переконань, стоїть одне завдання: працювати на зміцнення матеріально-фінансової основи, на задоволення потреб громади в цілому та кожного жителя зокрема, – зауважив голова районної ради Володимир Дзевелюк, вітаючи своїх земляків.

– Ваш район має найбільшу мережу територіальних громад і по всіх показниках соціально-економічного розвитку ви входите в п’ятірку кращих в області. Переконаний, що ці лідируючі позиції в багатьох галузях вдалось досягнути саме завдяки тісній співпраці виконавчої та самоврядної гілок влади, а також активній діяльності сільських та селищних голів, – підкреслив І. Кревський, звертаючись до учасників зібрання.

Висловлюючи вітання від імені голови обласної Ради Сергія Татусяка та голови ОДА Івана Мовчана, він подякував всім представникам органів місцевого самоврядування Немирівщини за співпрацю і побажав сил та наснаги на добрі справи.

– Вашою наполегливою працею та волею, високим професіоналізмом створюється історія самоврядності Вінниччини. Переконані, що з такою командою, з такими традиціями і досвідом ми здатні вирішити будь-які найскладніші завдання, - запевнив Ігор Кревський.

З нагоди свята кращі працівники органів місцевого самоврядування та ветерани були нагороджені почесними відзнаками, грамотами та цінними подарунками.

Урочисте зібрання завершилось святковим концертом.

 

Повернутись Створено: 6 грудня 2013 року, 18:08 Переглядів: 898

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація