Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Ігор Кревський привітав сокиринецьку громаду із відкриттям ДНЗ «Двіночок» Роздрукувати

12 грудня у селі Сокиринці Вінницького району відбулось урочисте відкриття дошкільного навчального закладу «Двіночок». Символічну стрічку перерізали перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, голова райдержадміністрації Віктор Шмігель та Сокиринецький сільський голова Лариса Мельничук. Радість свята малечі та їхніх батьків розділили також представники самоврядної гілки влади і депутати району, приватні підприємці, підрядники, педагоги й учні; настоятель місцевого храму.

Передаючи найкращі слова вітання зі святковою подією сокиринецькій громаді від імені голови обласної Ради Сергія Свитка та голови облдержадміністрації Анатолія Олійника, Ігор Кревський підкреслив:

– Сьогоднішнє відкриття закладу для наших діток – це демонстрація згуртованості, це символ єднання громади. І тільки завдяки такому єднанню ми маємо шанс вижити в цей непростий для нашої країни час. Якщо село єдине та монолітне, – за цим є майбутнє.

Він повідомив, що спільними зусиллями влади і громади на нинішній день в області відкрито 782 дошкільних навчальних заклади, у яких мають можливість виховуватися і навчатися 54,5 тис. дошкільнят.

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський подякував жителям села за участь у відбудові приміщення та впорядкування території закладу, побажав миру і життєвих гараздів, а найактивнішим представникам громади вручив Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради.

Щиру вдячність своїм односельчанам, приватним підприємцям, підрядникам та колективу дитсадочка висловила Сокиринецький сільський голова Лариса Мельничук. Вона зазначила, що протягом чотирьох років на відновлення ДНЗ «Двіночок» використано понад 1 млн. грн. Окрім бюджетних коштів, вагома частка у цю суму внесена місцевими приватними підприємцями та багатьма жителями громади, які спільними, матеріальними й фізичними зусиллями наближали урочисту мить відкриття дошкільного навчального закладу.

Повернутись Створено: 12 грудня 2014 року, 17:55 Переглядів: 1659

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація