Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Ігор Кревський привітав сокиринецьку громаду із відкриттям ДНЗ «Двіночок» Роздрукувати

12 грудня у селі Сокиринці Вінницького району відбулось урочисте відкриття дошкільного навчального закладу «Двіночок». Символічну стрічку перерізали перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, голова райдержадміністрації Віктор Шмігель та Сокиринецький сільський голова Лариса Мельничук. Радість свята малечі та їхніх батьків розділили також представники самоврядної гілки влади і депутати району, приватні підприємці, підрядники, педагоги й учні; настоятель місцевого храму.

Передаючи найкращі слова вітання зі святковою подією сокиринецькій громаді від імені голови обласної Ради Сергія Свитка та голови облдержадміністрації Анатолія Олійника, Ігор Кревський підкреслив:

– Сьогоднішнє відкриття закладу для наших діток – це демонстрація згуртованості, це символ єднання громади. І тільки завдяки такому єднанню ми маємо шанс вижити в цей непростий для нашої країни час. Якщо село єдине та монолітне, – за цим є майбутнє.

Він повідомив, що спільними зусиллями влади і громади на нинішній день в області відкрито 782 дошкільних навчальних заклади, у яких мають можливість виховуватися і навчатися 54,5 тис. дошкільнят.

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський подякував жителям села за участь у відбудові приміщення та впорядкування території закладу, побажав миру і життєвих гараздів, а найактивнішим представникам громади вручив Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради.

Щиру вдячність своїм односельчанам, приватним підприємцям, підрядникам та колективу дитсадочка висловила Сокиринецький сільський голова Лариса Мельничук. Вона зазначила, що протягом чотирьох років на відновлення ДНЗ «Двіночок» використано понад 1 млн. грн. Окрім бюджетних коштів, вагома частка у цю суму внесена місцевими приватними підприємцями та багатьма жителями громади, які спільними, матеріальними й фізичними зусиллями наближали урочисту мить відкриття дошкільного навчального закладу.

Повернутись Створено: 12 грудня 2014 року, 17:55 Переглядів: 1694

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація