Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Ігор Кревський привітав сокиринецьку громаду із відкриттям ДНЗ «Двіночок» Роздрукувати

12 грудня у селі Сокиринці Вінницького району відбулось урочисте відкриття дошкільного навчального закладу «Двіночок». Символічну стрічку перерізали перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, голова райдержадміністрації Віктор Шмігель та Сокиринецький сільський голова Лариса Мельничук. Радість свята малечі та їхніх батьків розділили також представники самоврядної гілки влади і депутати району, приватні підприємці, підрядники, педагоги й учні; настоятель місцевого храму.

Передаючи найкращі слова вітання зі святковою подією сокиринецькій громаді від імені голови обласної Ради Сергія Свитка та голови облдержадміністрації Анатолія Олійника, Ігор Кревський підкреслив:

– Сьогоднішнє відкриття закладу для наших діток – це демонстрація згуртованості, це символ єднання громади. І тільки завдяки такому єднанню ми маємо шанс вижити в цей непростий для нашої країни час. Якщо село єдине та монолітне, – за цим є майбутнє.

Він повідомив, що спільними зусиллями влади і громади на нинішній день в області відкрито 782 дошкільних навчальних заклади, у яких мають можливість виховуватися і навчатися 54,5 тис. дошкільнят.

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський подякував жителям села за участь у відбудові приміщення та впорядкування території закладу, побажав миру і життєвих гараздів, а найактивнішим представникам громади вручив Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради.

Щиру вдячність своїм односельчанам, приватним підприємцям, підрядникам та колективу дитсадочка висловила Сокиринецький сільський голова Лариса Мельничук. Вона зазначила, що протягом чотирьох років на відновлення ДНЗ «Двіночок» використано понад 1 млн. грн. Окрім бюджетних коштів, вагома частка у цю суму внесена місцевими приватними підприємцями та багатьма жителями громади, які спільними, матеріальними й фізичними зусиллями наближали урочисту мить відкриття дошкільного навчального закладу.

Повернутись Створено: 12 грудня 2014 року, 17:55 Переглядів: 1780

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація