26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ігор Кревський привітав сокиринецьку громаду із відкриттям ДНЗ «Двіночок» Роздрукувати

12 грудня у селі Сокиринці Вінницького району відбулось урочисте відкриття дошкільного навчального закладу «Двіночок». Символічну стрічку перерізали перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, голова райдержадміністрації Віктор Шмігель та Сокиринецький сільський голова Лариса Мельничук. Радість свята малечі та їхніх батьків розділили також представники самоврядної гілки влади і депутати району, приватні підприємці, підрядники, педагоги й учні; настоятель місцевого храму.

Передаючи найкращі слова вітання зі святковою подією сокиринецькій громаді від імені голови обласної Ради Сергія Свитка та голови облдержадміністрації Анатолія Олійника, Ігор Кревський підкреслив:

– Сьогоднішнє відкриття закладу для наших діток – це демонстрація згуртованості, це символ єднання громади. І тільки завдяки такому єднанню ми маємо шанс вижити в цей непростий для нашої країни час. Якщо село єдине та монолітне, – за цим є майбутнє.

Він повідомив, що спільними зусиллями влади і громади на нинішній день в області відкрито 782 дошкільних навчальних заклади, у яких мають можливість виховуватися і навчатися 54,5 тис. дошкільнят.

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський подякував жителям села за участь у відбудові приміщення та впорядкування території закладу, побажав миру і життєвих гараздів, а найактивнішим представникам громади вручив Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради.

Щиру вдячність своїм односельчанам, приватним підприємцям, підрядникам та колективу дитсадочка висловила Сокиринецький сільський голова Лариса Мельничук. Вона зазначила, що протягом чотирьох років на відновлення ДНЗ «Двіночок» використано понад 1 млн. грн. Окрім бюджетних коштів, вагома частка у цю суму внесена місцевими приватними підприємцями та багатьма жителями громади, які спільними, матеріальними й фізичними зусиллями наближали урочисту мить відкриття дошкільного навчального закладу.

Повернутись Створено: 12 грудня 2014 року, 17:55 Переглядів: 1638

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація