Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Ігор Кревський привітав учасників ХVІ-го Зльоту аграрних вищих навчальних закладів України Роздрукувати

14 травня у Вінницькому національному аграрному університеті відбулося урочисте відкриття ХVІ-го Зльоту іменних стипендіатів та відмінників навчання аграрних вищих навчальних закладів Міністерства аграрної політики та продовольства України під назвою «Лідери АПК ХХІ століття». Учасників форуму привітали директор Департаменту науково-освітнього забезпечення АПВ та розвитку сільських територій Міністерства аграрної політики та продовольства України Сергій Кадигроб, Президент Вінницького національного університету Григорій Калетнік, перший заступник голови Вінницької обласної Ради Ігор Кревський, заступник голови облдержадміністрації Людмила Щербаківська, представники міської влади та Департаменту освіти і науки ОДА.

Створення сприятливих умов для розвитку творчого потенціалу, пошуку, підтримки і стимулювання молоді, самореалізації особистості в сучасному світі; надання допомоги у розкритті наукового і творчого потенціалу, ділових якостей – таку мету мають щорічні зльоти іменних стипендіатів та відмінників навчання «Лідери АПК XXI століття».

За роки їх проведення Вінницький національний аграрний університет вже вдруге приймає цей молодіжний форум. У нинішньому заході беруть участь 350 студентів – це іменні стипендіати Президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів, обласних та районних державних адміністрацій, видатних учених та науковців, відмінники навчання з усіх аграрних вищих навчальних закладів І–ІV рівнів акредитації.

– ХVІ Зліт вже не вперше проводиться у Вінницькій області – «найаграрнішій» з усіх аграрних областей нашої держави. Адже Вінниччина займає перші місця у зборі зернових, молока, м’яса та інших галузях аграрного виробництва. Все це вимагає надзвичайно професійного кадрового підґрунтя – саме таких, як ви, – ініціативних, талановитих і здібних молодих людей, щоб ще більше покращувати і вдосконалювати ці досягнення, – підкреслив перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський у своєму вітальному слові, виступаючи перед учасниками форуму.

Директор Департаменту науково-освітнього забезпечення АПВ та розвитку сільських територій Міністерства аграрної політики та продовольства України Сергій Кадигроб наголосив, що саме молоді люди завжди беруть активну участь у пошуку конструктивних рішень проблемних життєвих ситуацій, проявляючи себе творчими, ініціативними та винахідливими особистостями.

Участь у цьогорічному Зльоті беруть делегації з Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської, Вінницької областей, а також кращі студенти і відмінники навчання Національного університету біоресурсів і природокористування України, міста Київ та його структурних підрозділів.

Загалом, за роки проведення зльотів у форумах взяло участь близько п’яти тисяч іменних стипендіатів та відмінників навчання.

Для довідки.

Свій часопис Зліт починає з 1999 року, коли за ініціативи Міністерства аграрної політики України і Всеукраїнського благодійного фонду підтримки сільської молоді “Надія ХХІ століття” серед студентів аграрних вищих навчальних закладів І–ІV рівнів акредитації стало традиційним проведення зльотів іменних стипендіатів та відмінників навчання “Лідери АПК ХХІ століття”.

 

 

Повернутись Створено: 15 травня 2014 року, 16:12 Переглядів: 1017

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація