Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Ігор Кревський привітав учасників ХVІ-го Зльоту аграрних вищих навчальних закладів України Роздрукувати

14 травня у Вінницькому національному аграрному університеті відбулося урочисте відкриття ХVІ-го Зльоту іменних стипендіатів та відмінників навчання аграрних вищих навчальних закладів Міністерства аграрної політики та продовольства України під назвою «Лідери АПК ХХІ століття». Учасників форуму привітали директор Департаменту науково-освітнього забезпечення АПВ та розвитку сільських територій Міністерства аграрної політики та продовольства України Сергій Кадигроб, Президент Вінницького національного університету Григорій Калетнік, перший заступник голови Вінницької обласної Ради Ігор Кревський, заступник голови облдержадміністрації Людмила Щербаківська, представники міської влади та Департаменту освіти і науки ОДА.

Створення сприятливих умов для розвитку творчого потенціалу, пошуку, підтримки і стимулювання молоді, самореалізації особистості в сучасному світі; надання допомоги у розкритті наукового і творчого потенціалу, ділових якостей – таку мету мають щорічні зльоти іменних стипендіатів та відмінників навчання «Лідери АПК XXI століття».

За роки їх проведення Вінницький національний аграрний університет вже вдруге приймає цей молодіжний форум. У нинішньому заході беруть участь 350 студентів – це іменні стипендіати Президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів, обласних та районних державних адміністрацій, видатних учених та науковців, відмінники навчання з усіх аграрних вищих навчальних закладів І–ІV рівнів акредитації.

– ХVІ Зліт вже не вперше проводиться у Вінницькій області – «найаграрнішій» з усіх аграрних областей нашої держави. Адже Вінниччина займає перші місця у зборі зернових, молока, м’яса та інших галузях аграрного виробництва. Все це вимагає надзвичайно професійного кадрового підґрунтя – саме таких, як ви, – ініціативних, талановитих і здібних молодих людей, щоб ще більше покращувати і вдосконалювати ці досягнення, – підкреслив перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський у своєму вітальному слові, виступаючи перед учасниками форуму.

Директор Департаменту науково-освітнього забезпечення АПВ та розвитку сільських територій Міністерства аграрної політики та продовольства України Сергій Кадигроб наголосив, що саме молоді люди завжди беруть активну участь у пошуку конструктивних рішень проблемних життєвих ситуацій, проявляючи себе творчими, ініціативними та винахідливими особистостями.

Участь у цьогорічному Зльоті беруть делегації з Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської, Вінницької областей, а також кращі студенти і відмінники навчання Національного університету біоресурсів і природокористування України, міста Київ та його структурних підрозділів.

Загалом, за роки проведення зльотів у форумах взяло участь близько п’яти тисяч іменних стипендіатів та відмінників навчання.

Для довідки.

Свій часопис Зліт починає з 1999 року, коли за ініціативи Міністерства аграрної політики України і Всеукраїнського благодійного фонду підтримки сільської молоді “Надія ХХІ століття” серед студентів аграрних вищих навчальних закладів І–ІV рівнів акредитації стало традиційним проведення зльотів іменних стипендіатів та відмінників навчання “Лідери АПК ХХІ століття”.

 

 

Повернутись Створено: 15 травня 2014 року, 16:12 Переглядів: 1090

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація