03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ігор Кревський привітав учасників міжнародної конференції Роздрукувати

6 вересня у приміщенні Вінницької міської ради відбулась Міжнародна конференція “Процес стратегічного планування на місцевому рівні”. У заході взяли участь Швейцарське бюро співробітництва в Україні, Представництво Ради Європи в Україні, USAID. В рамках конференції також презентували “Стратегію розвитку “Вінниця-2020”.

Міжнародна конференція розпочалась вітальними промовами представників різних міжнародних та українських державних інституцій.

Високу оцінку  роботі місцевої та обласної влади дала Радник Президента України Марина Ставнійчук. Вона відзначила що Вінниця надає найякісніші адміністративні послуги. Доказ тому - 4 сучасні прозорі офіси, що працюють в місті. Подібні створені і в районних центрах Вінниччини.

-Вже у жовтні Президент Віктор Янукович має намір затвердити концепцію та план дій в рамках реформи місцевого самоврядування, після чого до парламенту буде направлено цілу низку законопроектів, що дозволять кардинально змінити відносини центру з громадами,-таку довгоочікувану для українських самоврядців звістку оприлюднила радник Глави держави Марина Ставнійчук.

Учасників конференції від імені голови Вінницької обласної державної адміністрації Івана Мовчана та голови  обласної Ради Сергія Татусяка  привітав перший заступник голови обласної Ради  Ігор Кревський.

-Нинішнє зібрання проходить в області, яка в черговий раз  демонструє Україні новаторські підходи в реформуванні місцевого самоврядування, створенні умов для самодостатнього розвитку територіальних громад. Це стосується як власної концепції реформування місцевої самоврядності, яка була розроблена і затверджена на сесії ще в 2011 році,так і формування стратегій розвитку територіальних громад та області до 2020 року.  Тому ми раді що таку роботу потужно проводить територіальна громада м.Вінниці. Стратегія, яку прийняла міська рада, відповідає європейській практиці,- зазначив Ігор Кревський.

Він побажав Вінницькій територіальній громаді розвиватись так, щоб стати містом привітних і усміхнених людей та повноцінним регіональним лідером, а всім учасникам - змістовних дискусій та ухвалення узгоджених позитивних рішень.

Повернутись Створено: 8 вересня 2013 року, 10:47 Переглядів: 952

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація