5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ігор Кревський привітав учасників XXІІ обласного Фестивалю «ПОВІР У СЕБЕ» Роздрукувати

3 червня У Вінницькому обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. М. Садовського відбулось урочисте закриття ХХІІ обласного фестивалю творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе». Учасників святкового дійства привітали голова облдержадміністрації Анатолій Олійник та перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

У ХХІІ обласному Фестивалі взяли участь 115 дітей та молоді з функціональними обмеженнями з 21 району та усіх міст обласного значення, віком від 7 до 35 років.

На виставці, організованій для учасників Фестивалю з 22 травня по 03 червня в обласному краєзнавчому музеї, були представлені більше 300 робіт, виконаних різними техніками. Зокрема, твори образотворчого мистецтва (акварель, гуаш, олівці, олійні фарби, петриківський розпис); аплікація (з тканини, паперу), твори декоративно-прикладного мистецтва (випалювання, вишивка бісером, вишивка стрічкою, вишивка хрестиком, вишивка гладдю, плетіння гачком, cпицями, вироби із бісеру, різьба по дереву); дизайнові композиції з використанням природного матеріалу (вироби з глини, з солоного тіста, з соломки, ліплення з пластиліну (композиції та окремі вироби) ; виготовлення іграшок (в’язані, шиті), фото та інші.

– На всі ваші роботи не можна дивитися без здивування і без захоплення. Від них віє натхненням, радістю, теплом. І сьогодні без зайвого пафосу можна сказати, що на цьому святі ми вшановуємо не просто переможців, а героїв, які здобули перемогу над зневірою, над своєю недугою, над песимізмом; які своїм прикладом виховують всіх нас, як боротися за життя, як утверджувати себе в ньому і як досягати тих чеснот та висот, за які ми вам сьогодні дякуємо, – наголосив Ігор Кревський, звертаючись з вітанням до присутніх.

Також він висловив слова подяки організаторам та батькам за підтримку у проведенні Фестивалю.

Керівники області вручили дипломи та подарунки 25 переможцям, яких визначали шляхом глядацького голосування.

Нагороди та солодощі також отримали всі 115 учасників Фестивалю.

Святкове дійство завершилось переглядом вистави «Бременські музиканти».

Для довідки.

Фестиваль „ПОВІР У СЕБЕ” вперше проведено у Вінницькій області у 1992 році. Ідея проведення та гасло Фестивалю «Повір у себе – і в тебе повірять інші!» поширились по всій Україні.

Завданнями Фестивалю є пошук інноваційних форм і методів роботи, спрямованих на самоствердження, активізацію життєвої позиції дітей та молоді з функціональними обмеженнями, розширення їх кола спілкування та розвиток комунікативних навичок, ознайомлення дітей та молоді з інвалідністю з різними видами творчості, відродження забутих народних традицій та ремесел.

Повернутись Створено: 3 червня 2014 року, 14:49 Переглядів: 1259

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація