23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ігор Кревський: «Процес розмежування земель важкий, але необхідний» Роздрукувати

25 березня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів виробничу нараду щодо забезпечення реалізації суб’єктами господарювання спільної власності територіальних громад області Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності» від 06.09.2012 року №5245-VІ. Під час засідання було визначено шляхи подолання проблем та вдосконалення роботи учасників процедури державної реєстрації речових прав нерухомого майна щодо забезпечення зазначеного Закону.

В обговоренні питань взяли участь представники управління спільної комунальної власності територіальних громад області, Головного управління юстиції Вінницької області, Головного управління Держземагенства Вінницької області, депутати обласної Ради, представники громадських організацій .

Розпочинаючи нараду, Ігор Кревський повідомив, що процес державної реєстрації земельних ділянок в нашій області просувається занадто повільно. Ще більше ситуація ускладнилась після реформування закладів охорони здоров’я та передачі в обласну комунальну власність районних лікарень.

– Тепер у районах на одній території і часто, – в одному приміщенні може знаходитись центр первинної медико-санітарної допомоги, який є власністю територіальних громад відповідного району, і – центральна районна лікарня, яка перебуває в обласній комунальній власності. Це створює певні проблеми, адже фінансування на утримання цих закладів надходить з різних бюджетів, – констатував перший заступник голови облради.

За інформацією заступника начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василя Волощука, станом на березень місяць поточного року проведено державну реєстрацію земельних ділянок та будівель 8-ма установами області, в стадії реєстраційного процесу знаходиться 8 об’єктів, не розпочато реєстрацію – 35-ма установами.

Основні причини уповільненого темпу державної реєстрації – незадовільна організаційна робота державної реєстраційної служби та недосконале її проведення державними реєстраторами; відсутність належних коштів в окремих суб’єктах господарювання на виготовлення землевпорядної документації та свідоцтва на право власності на будівлі; безвідповідальне ставлення окремих керівників комунальних закладів до вимог Закону України та виконання доручень обласної Ради.

– Процес розмежування земель важкий, але вкрай необхідний. Бо сьогодні люди вимагають від нас рішучих дій та результатів. Тому ми обов’язково знайдемо важелі впливу на будь-який орган, щоб впорядкувати та пришвидшити цю роботу, – запевнив Ігор Кревський.

В ході наради було визначено шляхи подолання наявних проблем. Зокрема, в разі виявлених порушень, при проведенні щорічної оцінки діяльності керівників установ, організацій та підприємств спільної комунальної власності територіальних громад області, зобов’язати їх звітувати про виконання доручень щодо проведення державної реєстрації речових прав. Також було рекомендовано прийняти відповідні рішення щодо доцільності продовження контрактів та трудових угод з керівниками, які безвідповідально поставились до виконання вимог закону та доручень керівництва обласної Ради. 

Повернутись Створено: 25 березня 2014 року, 17:50 Переглядів: 886

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація