21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Ігор Кревський провів особистий прийом громадян Роздрукувати

2 квітня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів особистий прийом громадян. Серед основних питань, порушених жителями області у своїх зверненнях, – законність дій окремих посадовців, земельні відносини, надання матеріальної допомоги.

Так, житель Хмільницького району звернувся зі скаргою на законність дій сільського голови щодо зволікання терміну видачі довідки для оформлення спадщини.

Мешканець Чернівецького району приїхав на прийом також зі скаргою на дії посадовця. За словами заявника, вже декілька років поспіль голова селищної ради підозрюється у корупційних діях щодо вирішення земельних питань, а бездіяльність місцевих правоохоронних органів уповільнює процес притягнення винних до відповідальності, відповідно до чинного законодавства.

Під час особистого прийому було порушене питання взаємовідносин з орендарем ставка, щодо неповної слати до бюджету податків за орендовану площу, в одному із сіл Вінницького району.

Також до Ігоря Кревського звернулися з питанням забезпечення лікувальною путівкою у м. Саки (Автономна Республіка Крим) для дитини-інваліда І групи з діагнозом ДЦП. Проблему у вирішенні цього питання, на нинішній день, створює невизначеність взаємовідносин між соціальними службами Криму і областей України. Тому, надання необхідної допомоги хворій дитині буде організовано в межах компетенції Департаменту соціальної політики ОДА.

Окрім скарг, на особистому прийомі також були озвучені і пропозиції. Зокрема, щодо оборони державного кордону на межі нашої області і Придністров’я.

Перший заступник запропонував систематизувати відповідні пропозиції і надати їх в письмовому вигляді обласній Раді для подальшого їх вивчення та реалізації, а також взяв на особистий контроль розгляд та вирішення всіх інших звернень.

Повернутись Створено: 3 квітня 2014 року, 09:58 Переглядів: 845

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація