Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Ігор Кревський провів особистий прийом громадян Роздрукувати

2 квітня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів особистий прийом громадян. Серед основних питань, порушених жителями області у своїх зверненнях, – законність дій окремих посадовців, земельні відносини, надання матеріальної допомоги.

Так, житель Хмільницького району звернувся зі скаргою на законність дій сільського голови щодо зволікання терміну видачі довідки для оформлення спадщини.

Мешканець Чернівецького району приїхав на прийом також зі скаргою на дії посадовця. За словами заявника, вже декілька років поспіль голова селищної ради підозрюється у корупційних діях щодо вирішення земельних питань, а бездіяльність місцевих правоохоронних органів уповільнює процес притягнення винних до відповідальності, відповідно до чинного законодавства.

Під час особистого прийому було порушене питання взаємовідносин з орендарем ставка, щодо неповної слати до бюджету податків за орендовану площу, в одному із сіл Вінницького району.

Також до Ігоря Кревського звернулися з питанням забезпечення лікувальною путівкою у м. Саки (Автономна Республіка Крим) для дитини-інваліда І групи з діагнозом ДЦП. Проблему у вирішенні цього питання, на нинішній день, створює невизначеність взаємовідносин між соціальними службами Криму і областей України. Тому, надання необхідної допомоги хворій дитині буде організовано в межах компетенції Департаменту соціальної політики ОДА.

Окрім скарг, на особистому прийомі також були озвучені і пропозиції. Зокрема, щодо оборони державного кордону на межі нашої області і Придністров’я.

Перший заступник запропонував систематизувати відповідні пропозиції і надати їх в письмовому вигляді обласній Раді для подальшого їх вивчення та реалізації, а також взяв на особистий контроль розгляд та вирішення всіх інших звернень.

Повернутись Створено: 3 квітня 2014 року, 09:58 Переглядів: 875

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація