26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ігор Кревський провів особистий прийом громадян Роздрукувати

2 квітня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів особистий прийом громадян. Серед основних питань, порушених жителями області у своїх зверненнях, – законність дій окремих посадовців, земельні відносини, надання матеріальної допомоги.

Так, житель Хмільницького району звернувся зі скаргою на законність дій сільського голови щодо зволікання терміну видачі довідки для оформлення спадщини.

Мешканець Чернівецького району приїхав на прийом також зі скаргою на дії посадовця. За словами заявника, вже декілька років поспіль голова селищної ради підозрюється у корупційних діях щодо вирішення земельних питань, а бездіяльність місцевих правоохоронних органів уповільнює процес притягнення винних до відповідальності, відповідно до чинного законодавства.

Під час особистого прийому було порушене питання взаємовідносин з орендарем ставка, щодо неповної слати до бюджету податків за орендовану площу, в одному із сіл Вінницького району.

Також до Ігоря Кревського звернулися з питанням забезпечення лікувальною путівкою у м. Саки (Автономна Республіка Крим) для дитини-інваліда І групи з діагнозом ДЦП. Проблему у вирішенні цього питання, на нинішній день, створює невизначеність взаємовідносин між соціальними службами Криму і областей України. Тому, надання необхідної допомоги хворій дитині буде організовано в межах компетенції Департаменту соціальної політики ОДА.

Окрім скарг, на особистому прийомі також були озвучені і пропозиції. Зокрема, щодо оборони державного кордону на межі нашої області і Придністров’я.

Перший заступник запропонував систематизувати відповідні пропозиції і надати їх в письмовому вигляді обласній Раді для подальшого їх вивчення та реалізації, а також взяв на особистий контроль розгляд та вирішення всіх інших звернень.

Повернутись Створено: 3 квітня 2014 року, 09:58 Переглядів: 820

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація