Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Ігор Кревський провів особистий прийом громадян Роздрукувати

2 квітня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів особистий прийом громадян. Серед основних питань, порушених жителями області у своїх зверненнях, – законність дій окремих посадовців, земельні відносини, надання матеріальної допомоги.

Так, житель Хмільницького району звернувся зі скаргою на законність дій сільського голови щодо зволікання терміну видачі довідки для оформлення спадщини.

Мешканець Чернівецького району приїхав на прийом також зі скаргою на дії посадовця. За словами заявника, вже декілька років поспіль голова селищної ради підозрюється у корупційних діях щодо вирішення земельних питань, а бездіяльність місцевих правоохоронних органів уповільнює процес притягнення винних до відповідальності, відповідно до чинного законодавства.

Під час особистого прийому було порушене питання взаємовідносин з орендарем ставка, щодо неповної слати до бюджету податків за орендовану площу, в одному із сіл Вінницького району.

Також до Ігоря Кревського звернулися з питанням забезпечення лікувальною путівкою у м. Саки (Автономна Республіка Крим) для дитини-інваліда І групи з діагнозом ДЦП. Проблему у вирішенні цього питання, на нинішній день, створює невизначеність взаємовідносин між соціальними службами Криму і областей України. Тому, надання необхідної допомоги хворій дитині буде організовано в межах компетенції Департаменту соціальної політики ОДА.

Окрім скарг, на особистому прийомі також були озвучені і пропозиції. Зокрема, щодо оборони державного кордону на межі нашої області і Придністров’я.

Перший заступник запропонував систематизувати відповідні пропозиції і надати їх в письмовому вигляді обласній Раді для подальшого їх вивчення та реалізації, а також взяв на особистий контроль розгляд та вирішення всіх інших звернень.

Повернутись Створено: 3 квітня 2014 року, 09:58 Переглядів: 929

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація