5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ігор Кревський провів особистий прийом громадян Роздрукувати

14 травня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів особистий прийом громадян. Серед основних питань, порушених жителями області у своїх зверненнях, – законність дій окремих посадовців, земельні відносини, надання матеріальної допомоги.

Зі скаргою на працівників МСЕК від імені своєї племінниці, Галини Степанівни Коновалової, звернувся до заступника голови обласної Ради житель с. Привільне Іллінецького району. За його словами, ця жінка, з вадами зору, отримала ускладнення хвороби після оперативного втручання і зараз не може отримати групу інвалідності через дії працівників МСЕК.

Вінничанин Василь Савович Андрущенко у своєму зверненні скаржився на законність окремих дій директора Вінницького будинку-інтернату геріатричного профілю Володимира Вольського.

Ще одна жительку м. Вінниці, Любов Вадимівну Ганчевську, турбують невирішені проблеми земельних відносин із сусідами.

Як завжди, під час особистого прийому, також були порушені соціальні питання – виділення путівки на лікування, безкоштовне забезпечення ліками, надання матеріальної допомоги.

Так, представники Асоціації хворих на цукровий діабет «Благовіст» звернулися з проханням розглянути можливість виділення коштів (в сумі понад 880 тис. грн.) з обласного бюджету на закупівлю лікарських препаратів для дітей, хворих на цукровий діабет.

Ігор Кревський розглянув всі звернення, взявши на особистий контроль вирішення тих питань, що належать до компетенції обласної Ради.

Повернутись Створено: 15 травня 2014 року, 10:58 Переглядів: 841

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація