23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ігор Кревський провів особистий прийом громадян Роздрукувати

14 травня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів особистий прийом громадян. Серед основних питань, порушених жителями області у своїх зверненнях, – законність дій окремих посадовців, земельні відносини, надання матеріальної допомоги.

Зі скаргою на працівників МСЕК від імені своєї племінниці, Галини Степанівни Коновалової, звернувся до заступника голови обласної Ради житель с. Привільне Іллінецького району. За його словами, ця жінка, з вадами зору, отримала ускладнення хвороби після оперативного втручання і зараз не може отримати групу інвалідності через дії працівників МСЕК.

Вінничанин Василь Савович Андрущенко у своєму зверненні скаржився на законність окремих дій директора Вінницького будинку-інтернату геріатричного профілю Володимира Вольського.

Ще одна жительку м. Вінниці, Любов Вадимівну Ганчевську, турбують невирішені проблеми земельних відносин із сусідами.

Як завжди, під час особистого прийому, також були порушені соціальні питання – виділення путівки на лікування, безкоштовне забезпечення ліками, надання матеріальної допомоги.

Так, представники Асоціації хворих на цукровий діабет «Благовіст» звернулися з проханням розглянути можливість виділення коштів (в сумі понад 880 тис. грн.) з обласного бюджету на закупівлю лікарських препаратів для дітей, хворих на цукровий діабет.

Ігор Кревський розглянув всі звернення, взявши на особистий контроль вирішення тих питань, що належать до компетенції обласної Ради.

Повернутись Створено: 15 травня 2014 року, 10:58 Переглядів: 747

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація