Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ігор Кревський провів особистий прийом громадян Роздрукувати

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, відповідно до розпорядження керівництва обласної Ради, проводить особистий прийом громадян в 1-шу і 3-тю середу кожного місяця. Цього разу на прийом до заступника звернулися вінничани, які подали 11 заяв, скарг та пропозицій. Серед основних питань, порушених жителями області у своїх зверненнях, вирішення соціально-економічних питань, земельних відносин, надання матеріальної допомоги.

Так, мешканка с. Лисогірка Жмеринського району Ольга Іванівна Танасюк переймається проблемами своєї громади. Вона попросила проконтролювати питання виготовлення документації щодо електрифікації їхнього населеного пункту та справедливого розподілу коштів майнових паїв.

Представників «Союзу чорнобильців» змусило прийти на прийом до керівництва облради невирішене питання приватизації земельних ділянок, виділених їм у користування ще у 1994 році.

Також вінничан хвилюють питання розвитку культурної та духовної сфер життя нашої області. Підтвердженням цього є звернення краєзнавця-дослідника, письменника Микола Федорович Денисенка з Немирівщини, який власним коштом видав 16 авторських книг. Він попросив сприяння у видавництві його чергової книги, присвяченої 200-річному ювілею з Дня народження Т.Г. Шевченка, для ширшого її розповсюдження серед вінницької спільноти.

Ігор Кревський взяв на особистий контроль всі звернення і відразу ж дав доручення детально вивчити порушені питання відповідним службам для повного їхнього вирішення в межах своїх повноважень.

Повернутись Створено: 5 березня 2014 року, 13:14 Переглядів: 937

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація