5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ігор Кревський провів спільне засідання постійних комісій обласної Ради Роздрукувати

17 грудня відбулося спільне засідання комісій обласної Ради 6 скликання під головуванням першого заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського. На засіданні було розглянуто 3 питання порядку денного: про звіт голови обласної Ради про діяльність у 2013 році; про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2014 рік; про план роботи обласної Ради 6 скликання на 2014 рік.

Під час розгляду першого питання було зазначено, що депутати обласної Ради мають відзвітувати про свою роботу перед виборцями до 1 лютого 2014 року, під час проведення єдиного Депутатського тижня.

Більшістю голосів була підтримана Програма економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2014 рік. Про основні напрямки даної Програми поінформував Директор Департаменту регіонального економічного розвитку ОДА Андрій Гижко. Зокрема, головними її завданнями є створення умов для зростання обсягів іноземних інвестицій; впровадження енергозберігаючих технологій на комунальних підприємствах територіальних громад області; створення, оновлення та популяризація центрів культури, просвіти, розвитку особистості, відпочинку для населення в селах, селищах, містах; забезпечення зайнятості сільського населення; розвиток міжнародного та міжнаціонального співробітництва Вінницької області та ін.

Депутати ухвалили всі питання порядку денного спільного засідання і винесли їх на розгляд чергової сесії обласної Ради, яка відбудеться 20 грудня цього року.

Повернутись Створено: 17 грудня 2013 року, 13:08 Переглядів: 1065

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація