5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ігор Кревський провів зустріч з представниками школи кадрового резерву Роздрукувати

10 червня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко провели зустріч з представниками «Школи лідерства», яка діє на базі «Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області.

Під час зустрічі Ігор Кревський схвалив ініціативу випускників «Школи лідерства», які виявили бажання ознайомитись зі специфікою діяльності в органах державної служби та пройти стажування в обласній Раді.

– Обласна Рада постійно опікується проблемами молоді і бере активну участь у її підготовці щодо набуття навиків управлінської діяльності. Ми систематично відслідковуємо ці процеси, і, як результат, майже половина самих ініціативних учасників студентського парламенту є помічниками депутатів обласної Ради та її керівництва, – зазначив Ігор Кревський.

Перший заступник голови обласної Ради побажав випускникам школи кадрового резерву успіхів у стажуванні та нових вражень у набутті управлінського досвіду.

– Ви повинні тверезо оцінювати перспективи майбутньої роботи і труднощі, з якими доведеться стикатися. Тому кожна молода людина, перш ніж зайняти будь-яку управлінську посаду, має здобути певний досвід – щось побачити, відчути, зробити для того, щоб орієнтуватися у різних життєвих процесах. І саме головне у цій діяльності – спілкування з людьми, щоб бачити їхню оцінку своєї роботи, – підсумував Ігор Кревський.

Повернутись Створено: 10 червня 2014 року, 18:25 Переглядів: 976

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація