23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ігор Кревський провів зустріч з представниками школи кадрового резерву Роздрукувати

10 червня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко провели зустріч з представниками «Школи лідерства», яка діє на базі «Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області.

Під час зустрічі Ігор Кревський схвалив ініціативу випускників «Школи лідерства», які виявили бажання ознайомитись зі специфікою діяльності в органах державної служби та пройти стажування в обласній Раді.

– Обласна Рада постійно опікується проблемами молоді і бере активну участь у її підготовці щодо набуття навиків управлінської діяльності. Ми систематично відслідковуємо ці процеси, і, як результат, майже половина самих ініціативних учасників студентського парламенту є помічниками депутатів обласної Ради та її керівництва, – зазначив Ігор Кревський.

Перший заступник голови обласної Ради побажав випускникам школи кадрового резерву успіхів у стажуванні та нових вражень у набутті управлінського досвіду.

– Ви повинні тверезо оцінювати перспективи майбутньої роботи і труднощі, з якими доведеться стикатися. Тому кожна молода людина, перш ніж зайняти будь-яку управлінську посаду, має здобути певний досвід – щось побачити, відчути, зробити для того, щоб орієнтуватися у різних життєвих процесах. І саме головне у цій діяльності – спілкування з людьми, щоб бачити їхню оцінку своєї роботи, – підсумував Ігор Кревський.

Повернутись Створено: 10 червня 2014 року, 18:25 Переглядів: 876

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація