03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ігор Кревський: «Томашпільський район займає друге місце в області в залученні позабюджетних коштів» Роздрукувати

На цьому наголосив перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський 29 липня під час наради у Томашполі, де звітував голова райдержадміністрації Олександр Корчовий перед керівництвом області та громадськістю району. На зібранні обговорювались результати роботи у І півріччі поточного року із визначенням конкретних заходів поліпшення надання якості послуг в галузі охорони здоров’я, освіти, культури, розвитку агропромислового комплексу, підвищення рівня заробітної плати, легалізації робочих місць, покращення благоустрою території, розвитку житлового будівництва.

В ході обговорення звіту Олександра Корчового керівники всіх профільних управлінь та департаментів ОДА дали належну оцінку системній роботі керівництва району. Зокрема, було відзначено позитивну динаміку у розвитку сільського господарства, промисловості, будівництва, охорони здоров’я, освіти, культури, благоустрою територій.

В галузі охорони здоров’я виконується постанова Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2012 року № 907 “Про затвердження Порядку часткового відшкодування вартості лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою”.

Продовжується збільшення використаних коштів на реалізацію пілотного проекту. За 6 місяців 2013 року використано 28902 грн.

У культурі – здійснено ремонтні роботи в 10 закладах і установах на загальну суму 176,6 тис. грн.

Проведено громадське обговорення щодо якості надання освітніх послуг в розрізі кожної територіальної громади та розроблений план оптимізації освітньої мережі, який затверджено сесією районної ради. Для покращення матеріально-технічної стану об’єктів освіти протягом І півріччя освоєно 2 млн. 269 тис. грн.

У районі ліквідована заборгованість із виплати заробітної плати. У січні-червні 2013 року проведено 52 рейди робочих груп з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, під час яких було виявлено 20 порушень.

На 5,7% зросла зарплата працівників сільського господарства до відповідного періоду минулого року і становить 2142 грн.

Також в повному обсязі виконані роботи, заплановані на 1 півріччя поточного року в галузі житлово-комунального господарства.

При обговоренні звіту перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський зауважив, що такий формат запровадження зустрічей обласного керівництва з представниками громадськості районів дає можливість спільно працювати над вирішенням соціально-побутових проблем всіх територіальних громад області.

– Ваш район відзначається активністю у залученні позабюджетних коштів і займає друге місце в області за кількістю проектів, поданих на обласний конкурс розвитку територіальних громад, – наголосив І. Кревський.

Перший заступник голови обласної Ради розповів про результати діяльності обласної Ради щодо напрацювань у питанні впровадження реформи місцевого самоврядування та розробки обласної стратегії розвитку і закликав присутніх працювати в напрямку залучення громад до активної участі в конкурсах проектів та написанні грантів.

Також Ігор Кревський повідомив про створення «Регіонального ресурсно-інформаційного центру розвитку громад» при Вінницькій обласній Асоціації органів місцевого самоврядування, який буде займатися наданням консультацій та послуг всім територіальним громадам Вінниччини.

Повернутись Створено: 31 липня 2013 року, 09:12 Переглядів: 989

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація