Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Ігор Кревський: У нас надзвичайно плідні відносини з проектом DESPRO Роздрукувати

18 березня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів засідання конкурсної комісії Регіонального координуючого органу DESPRO у Вінницькій області. Під час зібрання членами комісії було розглянуто 3 питання: про порядок відбору проектів щодо покращення доступу до питного водопостачання, що претендують на співфінансування з боку DESPRO у 2014 році; про важливість подальшої співпраці Вінницької області з Швейцарсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні DESPRO» у Вінницької області; про ознайомлення з попередньо відібраними проектами-учасниками у спільному конкурсі проектів DESPRO та Вінницької обласної Ради із впровадження/вдосконалення децентралізованої моделі водопостачання на рівні сільських громад області.

– Сьогодні у нас надзвичайно плідні, самі кращі серед областей, відносини з Швейцарсько-українським проектом DESPRO, що підтверджено на двох круглих столах, проведених DESPRO у Києві. У нас тісна співпраця не лише щодо питання водопостачання, а й широкі контакти в питанні децентралізації влади – розмежування повноважень та самоорганізації населення, – підкреслив, розпочинаючи засідання, Ігор Кревський.

За його словами, останніми роками проблема водопостачання в нашій області надзвичайно гостра. Зокрема, в південних районах, де, за посушливого літа, вода зникає повністю. Тому, задля вирішення цього питання 5 грудня 2013 року в області був підписаний меморандум про співпрацю з Швейцарсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні DESPRO».

Як зауважив перший заступник голови облРади, згідно з порядком відбору проектів щодо покращення доступу до питного водопостачання, які претендують на співфінансування з боку DESPRO, передбачено їхнє попереднє оцінювання.

– За результатами відбору, з 14 проектів, поданих на конкурс громадами нашої області, було відібрано 8. Проте, після відповідної оцінки фінансових і організаційних можливостей щодо реалізації даних проектів, остаточна їх кількість зменшилась до 6-ти, – повідомив І. Кревський. Серед них – с.Павлівка Погребищенського району, с.Красносілка – Бершадського, с.Росоша – Липовецького, с.Яришівка – Тиврівського, с.Носівці – Гайсинського, с.Гущинці Калинівського району.

Як зазначив експерт Швейцарсько-українського проекту в Україні «Підтримка децентралізації в Україні DESPRO» Вячеслав Козак, після стовідсоткового виконання всіх зауважень, зроблених під час моніторингового візиту в дані громади, у DESPRO є можливість підтримати всі шість проектів, а також надати додатково фінансову підтримку двом проектам у розмірі 250 тис. грн. кожному.

Загалом, впродовж 1 та 2 Фаз DESPRO (2007-2010 рр.) підтримано 78 проектів громад із покращення водопостачання сільських територій. Загальна вартість проектів склала близько 37,7 млн. грн. Сталим водопостачанням забезпечено більше 40 тис. сільських мешканців, які проживають у 16 тис. домогосподарствах.

Метою третьої Фази DESPRO (2013-2017 рр.) є розробка ефективних механізмів надання децентралізованих якісних публічних послуг і включення їх до національних та регіональних програм задля подальшого їх поширення для потреб населення.

Повернутись Створено: 18 березня 2014 року, 16:24 Переглядів: 1368

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація