Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Ігор Кревський: У нас надзвичайно плідні відносини з проектом DESPRO Роздрукувати

18 березня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів засідання конкурсної комісії Регіонального координуючого органу DESPRO у Вінницькій області. Під час зібрання членами комісії було розглянуто 3 питання: про порядок відбору проектів щодо покращення доступу до питного водопостачання, що претендують на співфінансування з боку DESPRO у 2014 році; про важливість подальшої співпраці Вінницької області з Швейцарсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні DESPRO» у Вінницької області; про ознайомлення з попередньо відібраними проектами-учасниками у спільному конкурсі проектів DESPRO та Вінницької обласної Ради із впровадження/вдосконалення децентралізованої моделі водопостачання на рівні сільських громад області.

– Сьогодні у нас надзвичайно плідні, самі кращі серед областей, відносини з Швейцарсько-українським проектом DESPRO, що підтверджено на двох круглих столах, проведених DESPRO у Києві. У нас тісна співпраця не лише щодо питання водопостачання, а й широкі контакти в питанні децентралізації влади – розмежування повноважень та самоорганізації населення, – підкреслив, розпочинаючи засідання, Ігор Кревський.

За його словами, останніми роками проблема водопостачання в нашій області надзвичайно гостра. Зокрема, в південних районах, де, за посушливого літа, вода зникає повністю. Тому, задля вирішення цього питання 5 грудня 2013 року в області був підписаний меморандум про співпрацю з Швейцарсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні DESPRO».

Як зауважив перший заступник голови облРади, згідно з порядком відбору проектів щодо покращення доступу до питного водопостачання, які претендують на співфінансування з боку DESPRO, передбачено їхнє попереднє оцінювання.

– За результатами відбору, з 14 проектів, поданих на конкурс громадами нашої області, було відібрано 8. Проте, після відповідної оцінки фінансових і організаційних можливостей щодо реалізації даних проектів, остаточна їх кількість зменшилась до 6-ти, – повідомив І. Кревський. Серед них – с.Павлівка Погребищенського району, с.Красносілка – Бершадського, с.Росоша – Липовецького, с.Яришівка – Тиврівського, с.Носівці – Гайсинського, с.Гущинці Калинівського району.

Як зазначив експерт Швейцарсько-українського проекту в Україні «Підтримка децентралізації в Україні DESPRO» Вячеслав Козак, після стовідсоткового виконання всіх зауважень, зроблених під час моніторингового візиту в дані громади, у DESPRO є можливість підтримати всі шість проектів, а також надати додатково фінансову підтримку двом проектам у розмірі 250 тис. грн. кожному.

Загалом, впродовж 1 та 2 Фаз DESPRO (2007-2010 рр.) підтримано 78 проектів громад із покращення водопостачання сільських територій. Загальна вартість проектів склала близько 37,7 млн. грн. Сталим водопостачанням забезпечено більше 40 тис. сільських мешканців, які проживають у 16 тис. домогосподарствах.

Метою третьої Фази DESPRO (2013-2017 рр.) є розробка ефективних механізмів надання децентралізованих якісних публічних послуг і включення їх до національних та регіональних програм задля подальшого їх поширення для потреб населення.

Повернутись Створено: 18 березня 2014 року, 16:24 Переглядів: 1260

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація