Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Ігор Кревський: У нас надзвичайно плідні відносини з проектом DESPRO Роздрукувати

18 березня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів засідання конкурсної комісії Регіонального координуючого органу DESPRO у Вінницькій області. Під час зібрання членами комісії було розглянуто 3 питання: про порядок відбору проектів щодо покращення доступу до питного водопостачання, що претендують на співфінансування з боку DESPRO у 2014 році; про важливість подальшої співпраці Вінницької області з Швейцарсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні DESPRO» у Вінницької області; про ознайомлення з попередньо відібраними проектами-учасниками у спільному конкурсі проектів DESPRO та Вінницької обласної Ради із впровадження/вдосконалення децентралізованої моделі водопостачання на рівні сільських громад області.

– Сьогодні у нас надзвичайно плідні, самі кращі серед областей, відносини з Швейцарсько-українським проектом DESPRO, що підтверджено на двох круглих столах, проведених DESPRO у Києві. У нас тісна співпраця не лише щодо питання водопостачання, а й широкі контакти в питанні децентралізації влади – розмежування повноважень та самоорганізації населення, – підкреслив, розпочинаючи засідання, Ігор Кревський.

За його словами, останніми роками проблема водопостачання в нашій області надзвичайно гостра. Зокрема, в південних районах, де, за посушливого літа, вода зникає повністю. Тому, задля вирішення цього питання 5 грудня 2013 року в області був підписаний меморандум про співпрацю з Швейцарсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні DESPRO».

Як зауважив перший заступник голови облРади, згідно з порядком відбору проектів щодо покращення доступу до питного водопостачання, які претендують на співфінансування з боку DESPRO, передбачено їхнє попереднє оцінювання.

– За результатами відбору, з 14 проектів, поданих на конкурс громадами нашої області, було відібрано 8. Проте, після відповідної оцінки фінансових і організаційних можливостей щодо реалізації даних проектів, остаточна їх кількість зменшилась до 6-ти, – повідомив І. Кревський. Серед них – с.Павлівка Погребищенського району, с.Красносілка – Бершадського, с.Росоша – Липовецького, с.Яришівка – Тиврівського, с.Носівці – Гайсинського, с.Гущинці Калинівського району.

Як зазначив експерт Швейцарсько-українського проекту в Україні «Підтримка децентралізації в Україні DESPRO» Вячеслав Козак, після стовідсоткового виконання всіх зауважень, зроблених під час моніторингового візиту в дані громади, у DESPRO є можливість підтримати всі шість проектів, а також надати додатково фінансову підтримку двом проектам у розмірі 250 тис. грн. кожному.

Загалом, впродовж 1 та 2 Фаз DESPRO (2007-2010 рр.) підтримано 78 проектів громад із покращення водопостачання сільських територій. Загальна вартість проектів склала близько 37,7 млн. грн. Сталим водопостачанням забезпечено більше 40 тис. сільських мешканців, які проживають у 16 тис. домогосподарствах.

Метою третьої Фази DESPRO (2013-2017 рр.) є розробка ефективних механізмів надання децентралізованих якісних публічних послуг і включення їх до національних та регіональних програм задля подальшого їх поширення для потреб населення.

Повернутись Створено: 18 березня 2014 року, 16:24 Переглядів: 1288

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація