23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ігор Кревський: «У Ямпільському районі вміють робити справу якісно» Роздрукувати

23 липня голова Ямпільської районної державної адміністрації райдержадміністрації Анатолій Комар прозвітував про виконання в районі доручень голови облдержадміністрації щодо соціально-економічного розвитку району в першому півріччі 2013 року.

Кількасот присутніх у відновленому після капітального ремонту залі районного Будинку культури (чим, власне, і похвалився голова на початку своєї доповіді) стали свідками конкретного та чіткого аналізу розвитку агропромислової, соціальної та культурної сфер  району.

У нараді взяв участь радник Президента України Володимир Зубанов. Він зазначив, що Вінниччина у проведенні подібних звітів територіальних керівників є правофланговою,  її досвід у цьому заслуговує особливої уваги з метою розповсюдження практики по всіх регіонах нашої держави.

В свою чергу Анатолій Комар зазначив про системну роботу органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у вирішенні питань зростання економіки району, створення необхідної інфраструктури, благоустрою, соціального розвитку територіальних громад.

Зі слів керівника, на Ямпільщині успішно проводиться реформа медичної та освітньої галузі, втілюються в життя всі соціальні ініціативи Президента України. Успішно виконується бюджет району, поступово зростають результати праці в агропромисловому комплексі, в питаннях благоустрою територій та впорядкування місцевих сміттєзвалищ. Директори профільних  департаментів, управлінь та служб ОДА, що брали участь у нараді, зокрема, Лідія Діденко, Ігор Івасюк, Андрій Гижко, Микола Неїлик, Людмила Зайцева,  а також заступник голови ОДА Любов Спірідонова підтвердили усі позитиви і вказали на нагальні питання, які слід вирішувати громаді району у другому півріччі  поточного року.

Анатолій Комар подякував всім, хто причетний до виконання завдань соціально-економічного розвитку району.

Під час обговорення звіту належну оцінку роботи голови Ямпільської районної державної адміністрації дали також  Цекинівський сільський голова Ірина Рачковська, журналіст Василь Кізка, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Зокрема, Ігор Кревський  наголосив, що інертність жителів громад – найбільше гальмо спільної справи – ефективного розвитку місцевого самоврядування.

– Обласна Рада зробила за перших 6 місяців поточного року 80 виїздів до жителів територіальних громад, проводячи велику просвітницьку роботу і пояснюючи людям, що тільки від них залежить, яким буде їхнє життя в майбутньому. Зі звіту керівника району видно, що у Ямпільському районі громадяни вже розуміють це. Справи жителів громади та вдале керівництво районом засвідчили про те, що тут вміють робити все якісно та заявляти про себе авторитетно, – наголосив Ігор Кревський.

Також він повідомив, що 9 серпня на базі Ямпільської районної громади заплановано проведення Координаційної ради при голові обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 24 липня 2013 року, 17:53 Переглядів: 943

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація