Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Ігор Кревський: «У Ямпільському районі вміють робити справу якісно» Роздрукувати

23 липня голова Ямпільської районної державної адміністрації райдержадміністрації Анатолій Комар прозвітував про виконання в районі доручень голови облдержадміністрації щодо соціально-економічного розвитку району в першому півріччі 2013 року.

Кількасот присутніх у відновленому після капітального ремонту залі районного Будинку культури (чим, власне, і похвалився голова на початку своєї доповіді) стали свідками конкретного та чіткого аналізу розвитку агропромислової, соціальної та культурної сфер  району.

У нараді взяв участь радник Президента України Володимир Зубанов. Він зазначив, що Вінниччина у проведенні подібних звітів територіальних керівників є правофланговою,  її досвід у цьому заслуговує особливої уваги з метою розповсюдження практики по всіх регіонах нашої держави.

В свою чергу Анатолій Комар зазначив про системну роботу органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у вирішенні питань зростання економіки району, створення необхідної інфраструктури, благоустрою, соціального розвитку територіальних громад.

Зі слів керівника, на Ямпільщині успішно проводиться реформа медичної та освітньої галузі, втілюються в життя всі соціальні ініціативи Президента України. Успішно виконується бюджет району, поступово зростають результати праці в агропромисловому комплексі, в питаннях благоустрою територій та впорядкування місцевих сміттєзвалищ. Директори профільних  департаментів, управлінь та служб ОДА, що брали участь у нараді, зокрема, Лідія Діденко, Ігор Івасюк, Андрій Гижко, Микола Неїлик, Людмила Зайцева,  а також заступник голови ОДА Любов Спірідонова підтвердили усі позитиви і вказали на нагальні питання, які слід вирішувати громаді району у другому півріччі  поточного року.

Анатолій Комар подякував всім, хто причетний до виконання завдань соціально-економічного розвитку району.

Під час обговорення звіту належну оцінку роботи голови Ямпільської районної державної адміністрації дали також  Цекинівський сільський голова Ірина Рачковська, журналіст Василь Кізка, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Зокрема, Ігор Кревський  наголосив, що інертність жителів громад – найбільше гальмо спільної справи – ефективного розвитку місцевого самоврядування.

– Обласна Рада зробила за перших 6 місяців поточного року 80 виїздів до жителів територіальних громад, проводячи велику просвітницьку роботу і пояснюючи людям, що тільки від них залежить, яким буде їхнє життя в майбутньому. Зі звіту керівника району видно, що у Ямпільському районі громадяни вже розуміють це. Справи жителів громади та вдале керівництво районом засвідчили про те, що тут вміють робити все якісно та заявляти про себе авторитетно, – наголосив Ігор Кревський.

Також він повідомив, що 9 серпня на базі Ямпільської районної громади заплановано проведення Координаційної ради при голові обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 24 липня 2013 року, 17:53 Переглядів: 975

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація