Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Ігор Кревський відвідав Брацлавський психоневрологічний будинок-інтернат Роздрукувати

21 жовтня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський і голова Немирівської районної ради Володимир Дзевелюк, з метою перевірки стану готовності до опалювального сезону, відвідали Брацлавський психоневрологічний будинок-інтернат. Це заклад закритого типу, основним завданням якого є забезпечення належних умов проживання психічно хворих громадян, які потребують стороннього догляду і допомоги.

Керівники перевірили стан підготовки до опалювального сезону та ознайомились із матеріально-технічною базою цього закладу.

Вони оглянули обладнання котельні, а також приміщення для обслуговуючого персоналу, кімнати для проживання і лікування хворих, кімнати гігієни, лазню, харчоблок, їдальню та інші підсобні приміщення.

В ході перевірки, за словами першого заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського, зауважень щодо виконання технічних робіт для переходу котельні на альтернативні види палива, немає.

Проте, для кращого забезпечення життєдіяльності закладу потрібно вирішити низку нагальних проблем. Зокрема, в найкоротший термін необхідно перерахувати кошти, насамперед, для ремонту лазні; закупівлі обладнання для миття посуду, а також облаштування підвальних приміщень для зберігання овочів і фруктів.

Повернутись Створено: 22 жовтня 2014 року, 14:05 Переглядів: 2307

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація