Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ігор Кревський відвідав Брацлавський психоневрологічний будинок-інтернат Роздрукувати

21 жовтня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський і голова Немирівської районної ради Володимир Дзевелюк, з метою перевірки стану готовності до опалювального сезону, відвідали Брацлавський психоневрологічний будинок-інтернат. Це заклад закритого типу, основним завданням якого є забезпечення належних умов проживання психічно хворих громадян, які потребують стороннього догляду і допомоги.

Керівники перевірили стан підготовки до опалювального сезону та ознайомились із матеріально-технічною базою цього закладу.

Вони оглянули обладнання котельні, а також приміщення для обслуговуючого персоналу, кімнати для проживання і лікування хворих, кімнати гігієни, лазню, харчоблок, їдальню та інші підсобні приміщення.

В ході перевірки, за словами першого заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського, зауважень щодо виконання технічних робіт для переходу котельні на альтернативні види палива, немає.

Проте, для кращого забезпечення життєдіяльності закладу потрібно вирішити низку нагальних проблем. Зокрема, в найкоротший термін необхідно перерахувати кошти, насамперед, для ремонту лазні; закупівлі обладнання для миття посуду, а також облаштування підвальних приміщень для зберігання овочів і фруктів.

Повернутись Створено: 22 жовтня 2014 року, 14:05 Переглядів: 2359

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація