Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Ігор Кревський відвідав Брацлавський психоневрологічний будинок-інтернат Роздрукувати

21 жовтня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський і голова Немирівської районної ради Володимир Дзевелюк, з метою перевірки стану готовності до опалювального сезону, відвідали Брацлавський психоневрологічний будинок-інтернат. Це заклад закритого типу, основним завданням якого є забезпечення належних умов проживання психічно хворих громадян, які потребують стороннього догляду і допомоги.

Керівники перевірили стан підготовки до опалювального сезону та ознайомились із матеріально-технічною базою цього закладу.

Вони оглянули обладнання котельні, а також приміщення для обслуговуючого персоналу, кімнати для проживання і лікування хворих, кімнати гігієни, лазню, харчоблок, їдальню та інші підсобні приміщення.

В ході перевірки, за словами першого заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського, зауважень щодо виконання технічних робіт для переходу котельні на альтернативні види палива, немає.

Проте, для кращого забезпечення життєдіяльності закладу потрібно вирішити низку нагальних проблем. Зокрема, в найкоротший термін необхідно перерахувати кошти, насамперед, для ремонту лазні; закупівлі обладнання для миття посуду, а також облаштування підвальних приміщень для зберігання овочів і фруктів.

Повернутись Створено: 22 жовтня 2014 року, 14:05 Переглядів: 2511

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація