23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ігор Кревський відвідав Брацлавський психоневрологічний будинок-інтернат Роздрукувати

21 жовтня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський і голова Немирівської районної ради Володимир Дзевелюк, з метою перевірки стану готовності до опалювального сезону, відвідали Брацлавський психоневрологічний будинок-інтернат. Це заклад закритого типу, основним завданням якого є забезпечення належних умов проживання психічно хворих громадян, які потребують стороннього догляду і допомоги.

Керівники перевірили стан підготовки до опалювального сезону та ознайомились із матеріально-технічною базою цього закладу.

Вони оглянули обладнання котельні, а також приміщення для обслуговуючого персоналу, кімнати для проживання і лікування хворих, кімнати гігієни, лазню, харчоблок, їдальню та інші підсобні приміщення.

В ході перевірки, за словами першого заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського, зауважень щодо виконання технічних робіт для переходу котельні на альтернативні види палива, немає.

Проте, для кращого забезпечення життєдіяльності закладу потрібно вирішити низку нагальних проблем. Зокрема, в найкоротший термін необхідно перерахувати кошти, насамперед, для ремонту лазні; закупівлі обладнання для миття посуду, а також облаштування підвальних приміщень для зберігання овочів і фруктів.

Повернутись Створено: 22 жовтня 2014 року, 14:05 Переглядів: 2259

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація